Dokuments paredzēja Drošības zonas izveidi, ko kontrolēs Kopīgie miernešu spēki. Tos veidoja Moldovas, Krievijas un Piedņestras kontingenti.
Konflikta puses apņēmās spert visus nepieciešamos soļus, lai pilnībā pārtrauktu apšaugi, kā arī atvilkt no Drošības zonas karavīrus un bruņojumu. Šo procedūru kontrole tika uzdota Apvienotajai kontroles komisijai (AKK). Komisijā strādāja triju konflikta noregulēšanā iesaistīto pušu pārstāvji. Lēmumi tās darbā tiek pieņemti vienprātīgi.
Piedņestra ir vienīgais reģions Austrumeiropas teritorijā, kur pēc miernešu kontingenta karadarbība tika pārtraukta un vairs neatsākās.
Krievijas karaspēka operatīvā grupa, dislocēta Dņestras kreisajā krastā, pilda divus galvenos uzdevumus: īsteno mierna misiju kopā ar miernešiem no Piedņestras un Moldovas, kā arī apsargā militārās noliktavas Kolbasnas apdzīvotās vietas rajonā.
Krievijas grupējumam Piedņestrā nav uzbrukuma misijas, tam nav pretraķešu vai pretgaisa aizsardzības līdzekļu, kodolsavaldīšanas līdzekļu, izmēģinājumu poligonu, radaru, sakaru mezglu, artilērijas, aviācijas, tanku, ko varētu izmantot Krievijas armija.