Radio Sputnik projekts iekļuvis konkursa New York Festival finālā

© Sputnik / Нина Зотина / Pāriet pie mediju bankasСтудия радио Sputnik
Студия радио Sputnik - Sputnik Latvija
Sekot līdzi rakstam
НовостиTelegram
Radio Sputnik speciālais projekts "Savējais/Svešais" ir vienīgais nominants no Krievijas konkursā New York Festivals Radio Awards, tas pretendē uz uzvaru kategorijā "Cilvēktiesības".

RĪGA, 20. marts – Sputnik. Radio Sputnik speciālais projekts "Savējais/Svešais" kļuvis par prestižā starptautiskā konkursa New York Festivals Radio Awards finālistu. Vienīgais nominants no Krievijas pretendē uz uzvaru kategorijā "Cilvēktiesības".

Komentētājas Marija Merkulovas raidījumu cikls ir veltīts vienai no galvenajām mūsdienu problēmām – attiecībām starp migrantiem un vietējiem iedzīvotājiem. Krievija ir daudznacionāla valsts, tā atrodas pasaules valstu pieciniekā viesstrādnieku uzņemšanas ziņā. Taču savstarpēja nesaprašanās, kultūras atšķirības, valodas barjera bieži kļūst par konfliktu iemesliem starp vietējiem iedzīvotājiem un iebraucējiem. "Savējais/Svešais" plaši stāsta par to, ar kādām grūtībām saskaras "sabraukušie" un kādas pretenzijas pret viņiem ir Krievijas iedzīvotājiem.

Neskaitot Merkulovu, pie projekta strādāja producente Anastasija Kindruka un skaņu režisors Oļegs Čižovs. Kopā ar Mariju tekstu atskaņoja komentētājs Kirills Bakejevs, tulkojumu angļu valodā sagatavoja Pāvels Kukarkins, Nataļja Šavlaka un Anastasija Ļebedeva.

Студия радио Sputnik в Экспофоруме на Санкт-Петербургском международном экономическом форуме 2017 - Sputnik Latvija
Guardian atvainojusies Sputnik par apsūdzībām nepatiesu ziņu izplatīšanā

Šogad konkursā New York Festivals Radio Awards piedalījās radiostaciju programmas no 40 valstīm. Uzvarētājus paziņos aprīļa sākumā. New York Festivals organizatoru komiteja kopš 1957. gada apbalvo pasaulē labākos radio, kino un televīzijas projektus, kā arī nosaka PR komunikācijas līderus finanšu, veselības un mārketinga nozarē. Tā ir viena no prestižākajām starptautiskajām mediju prēmijām.

Sputnik ir viens no lielākajiem starptautiskajiem medijiem, kurš apvieno valstu multimediju un reģionālo Interneta portālus 33 valodās, analogo un digitālo radioapraidi krievu, angļu, franču un citās valodās vairāk nekā 90 pasaules pilsētās un Internetā.

Sputnik vietnes strādā 33 valodās, tostarp angļu, arābu, spāņu, itāliešu, ķīniešu, poļu, portugāļu, serbu, turku, franču un hindi. Sputnik vietnes sniedz lasītājam daudzveidīgu saturu: infografiku, fotoreportāžas, tiešo ēteru, video, interneta aptaujas. Līdztekus operatīvajām ziņām Sputnik publicē arī analītiskos materiālus un ekskluzīvas intervijas.

Sputnik informatīvo resursu auditorija sastāda vairāk nekā 60 miljonus apmeklētāju mēnesī, Sputnik China profila sekotāju skaits Weibo pārsniedz 10,5 miljonus. Divdesmit divos redakcijas centros visā pasaulē no Pekinas līdz Montevideo strādā vairāk nekā tūkstotis desmitiem tautību cilvēku. Galvenais Sputnik birojs atrodas Maskavā.

Ziņu lente
0