Latvietis iekļuvis konkursa "Krievijas līderi" pusfinālā

© Sputnik / Екатерина Лызлова / Pāriet pie fotobankasФинал конкурса управленцев "Лидеры России" в Сочи. День второй
Финал конкурса управленцев Лидеры России в Сочи. День второй - Sputnik Latvija
Ielūgumu dalībai pusfinālā saņēma 18 pārstāvji no astoņām ārzemju valstīm: pa sešiem dalībniekiem no Baltkrievijas un Ukrainas un pa vienam konkursantam no Izraēlas, Kazahstānas, Igaunijas, Polijas, Latvijas un Kirgizstānas.

RĪGA, 25. decembris – Sputnik. Konkursa "Krievijas līderi - 2020" pusfinālā iekļuvis viens latvietis, kopumā ielūgumu šim konkursa posmam saņēmuši 3392 cilvēki, tiek ziņots prezidenta platformas "Krievija – iespēju valsts" mājaslapā, uz kuras pamata tiek rīkots konkurss.

Šogad konkursam "Krievijas līderi" tika iesūtīti 233 830 pieteikumi, no tiem dalībai attālinātā testēšanā tika pielaisti 91 355 dalībnieki. Otrajam attālinātās testēšanas blokam tika pielaisti jau 20 232 cilvēki. Un pēc neklātienes pārbaudījumu rezultātiem tika izveidots dalībnieku saraksts, kurus uzaicināja piedalīties klātienes pusfinālos.

Здание Московского государственного университета - Sputnik Latvija
Prestižs diploms vai vienvirziena biļete: kāpēc Latvijas jaunieši dodas studēt uz Krieviju

"Kopumā būs 11 pusfināli. No tiem astoņi – reģionālie, un trīs – specializāciju pusfināli. (…) Katram no 11 pusfināliem pielaisti aptuveni 330 dalībnieku. Izņēmumu sastāda Centrālais federālais apgabals, šeit ir uzaicināti 663 cilvēki. no 3392 dalībniekiem, kuri ir uzaicināti pusfinālos, superfinālā iekļūs 300 konkursanti," pastāstīja ANVO "Rossija – strana vozmožnostej" ("Krievija – iespēju valsts") ģenerāldirektors, konkursa "Krievijas līderi vadītājs Aleksejs Komissarovs.

Viņš paziņoja, ka pusfinālistu vidū ir 81% vīriešu un 19% sieviešu. Visvairāk ir pārstāvēta vecuma grupa no 31 līdz 35 gadiem.

Ielūgumu dalībai pusfinālā saņēma 18 pārstāvji no astoņām ārzemju valstīm. Pa sešiem dalībniekiem no Baltkrievijas un Ukrainas un pa vienam konkursantam no Izraēlas, Kazahstānas, Igaunijas, Polijas, Latvijas un Kirgizstānas.

Konkurss "Krievijas līderi" ir atvērtās platformas "Krievija - iespēju valsts" un autonomās nekomerciālās organizācijas projekts. Šogad konkurss tiks papildināts ar trim profesionāliem virzieniem: zinātne, veselības aprūpe, finanses un tehnoloģijas.

Piedalīties konkursā aicināti jebkuras valsts krievvalodīgie pilsoņi, ja tie atbilst vispārējām vecuma un vadības stāža prasībām. Kandidātam jābūt ne vecākam par 55 gadiem, viņam jābūt darba pieredzei vadošā amatā ne mazāk kā pieci gadi. Dalībniekiem līdz 35 gadu vecumam ir atviegloti nosacījumi: pietiek ar divu gadu darba pieredzi vadošā amatā. Reģistrēšanas laikā ārvalstu dalībniekiem jāapstiprina gatavība strādāt Krievijā vai tās pārstāvniecībās ārvalstīs.

Konkursa finālisti saņems grantu izglītībai miljonu rubļu apmērā, bet uzvarētāji - iespēju gada laikā strādāt kopā ar vienu no labākajiem vadītājiem biznesa un valsts pārvaldes jomā.

Ziņu lente
0
Vispirms jaunieVispirms vecie
loader
LIVE
Заголовок открываемого материала