© REUTERS / Adam HungerБаскетболист Кристапс Порзингис
Баскетболист Кристапс Порзингис - Sputnik Latvija
Sekot līdzi rakstam
НовостиTelegram
Basketbolists uzlaboja iepriekšējo rekordu, kuru uzstādīja pagājušonedēļ, iegūstot par diviem punktiem vairāk; ceturtajā ceturtdaļā viņam izdevās nopelnīt 17 punktus, 10 no tiem – pirmo piecu minūšu laikā.

RĪGA, 6. novembris – Sputnik. Latviešu uzbrucējs Kristaps Porziņģis uzstādījis jaunu NBA rezultativitātes rekordu, iegūstot 40 punktus spēlē pret "Indianu".

X karte! - Sputnik Latvija
Dīvaina kredītkaršu reklāma ar Kristapu Porziņģi

Aizritējušajā naktī "New York Nicks" savā spēļu laukumā "Medison Square Garden" apspēlēja "Indianu" ar rezultātu 108:101. Porziņģis spēja iegūt 40 punktus 37 minūtēs spēles laikā, realizējot 13 no 20 divpunktu metieniem, 2 no 4 trīspunktu metieniem un 8 no 9 soda metieniem. Tāpat uz spēlētāja rēķina ir 8 atlēkušās bumbas, 6 bloķēšanas metienu un rezultatīva piespēle.

Ceturtajā ceturtdaļā Porziņģis spēja iegūt 17 punktus, 10 no tiem – pirmo piecu minūšu laikā. Iepriekšējo rezultativitātes rekordu sportists uzstādīja pagājušajā nedēļā. Basketbolists piebilda, ka jūtas ērti komandas līdera lomā.

"New York Nicks" ieguva piekto uzvaru pēdējos sešos mačos NBA regulārajā čempionātā.