Jānis Dombrava atradis Krievijas ietekmes aģentus politikā un ekonomikā

Sekot līdzi rakstam
Yandex newsTelegram
Nacionālā bloka pārstāvis Jānis Dombrava nosaucis Krievijas ietekmes aģentus Latvijas politikā un ekonomikā – tas ir bijušais premjers Aigars Kalvītis un partija "Saskaņa".

RĪGA, 18. janvāris — Sputnik. Latvijas politiskajā vidē un nevalstiskajā sektorā darbojas Krievijas ietekmes aģenti, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta panorāma" teica Saeimas deputāts Jānis Dombrava.

Rīgas mērs Nils Ušakovs - Sputnik Latvija
Pat kaķim jāsmejas: Ušakovs publicējis karikatūru par Rīgas mēra kandidātiem

Jautāts, vai var nosaukt konkrētus cilvēkus, kuri varētu būt šie aģenti, Dombrava minēja, ka Latvija pieredzējusi premjerministru, kurš bijis ciešā sasaistē ar Krieviju. Tas esot AS "Latvijas Gāze" valdes priekšsēdētājs Aigars Kalvītis, kurš savulaik noslēdzis Latvijai neizdevīgo robežlīgumu ar Krieviju un ieņem amatus, kas tiek finansēti no Krievijas.

Savukārt visspilgtākais piemērs esot partija "Saskaņa", kas neslēpjot sadarbību ar kaimiņvalsts prezidenta partiju.

Politiķis norādīja, ka Rīgā tikpat kā nav izveidojusies Jaunsardzes kustība. Savukārt daudzās mazākās un nabadzīgākās pašvaldībās, šī patriotiskā jauniešu kustība tiek veidota un ir stipra.

VL-TB/LNNK pārstāvis uzskata, ka daudzi jautājumi, netiek pietiekami ātri risināti, piemēram, apraides nodrošināšana pierobežā, lai nodrošinātu iedzīvotājus ar Latvijā veidotu informāciju.

Ziņu lente
0