16:08 28 Janvāris 2021
Tiešraide
  • USD1.2114
  • RUB91.7258
Pasaulē
Saņemt īso saiti
40

Kā atzīmēja Eiropas Komisijas vadītāja Urzula fon der Leiena, pēc papildu vakcīnu pret Covid-19 partijas iepirkšanas, kopējais Biontech un Pfizer preparātu skaits Eiropā sasniegs 300 miljonus devu.

RĪGA, 30. decembris — Sputnik. Eiropas Savienība papildus iepirks 100 miljonus Biontech un Pfizer vakcīnas pret koronavīrusa devu, par to savā lapā Twitter paziņoja Eiropas Komisijas prezidente Urzula fon der Leiena.

​Tādējādi kopējais vakcīnu skaits Eiropā sasniegs 300 miljonus devu. Eiropas Komisijas vadītāja tāpat atzīmēja, ka vakcīna pozitīvi parādījusi sevi un nav šaubu, ka tā ir droša un efektīva.

Atgādinām, ka svētdien, 27. decembrī, daudzās Eiropas Savienības dalībvalstīs startēja masveida brīvprātīgā vakcinācija pret Covid-19. Latvijā pirmdien, 28. decembrī, sāka vakcinēt ārstus. Pēc Valsts zāļu aģentūras direktora Svena Henkuzena un vakcinācijas centra vadītājas Daces Zavadskas teiktā, pirmā vakcinācijas diena Latvijā noritēja veiksmīgi. Viņi atzīmēja, ka nav iemesla raizēties par to, ka vakcīnas varētu nepietiktu visiem.

Pēc temata

Imunologs paskaidroja, kam vajadzētu vakcinēties pret Covid-19 pirmajiem
Izvēle parādīsies tuvāk 2021. gada beigām: Latvijas vakcinācijas plāns pret Covid-19
Astoņi cilvēki Vācijā saņēmuši pieckārtīgu vakcīnas devu
Eiropols brīdina: Covid-19 vakcīnu var nozagt vai apmainīt
Koronavīruss skāris G20 samitu. Taču Rietumi necietīs Krievijas vakcīnu
Tagi:
Pfizer, vakcīna

Galvenie temati