21:22 24 Janvāris 2021
Tiešraide
  • USD1.2158
  • RUB91.1009
Pasaulē
Saņemt īso saiti
38

Krievijas un NATO kopīgās jūras kara mācības signalizē par nepieciešamību apvienoties starptautiskās drošības interesēs jūrās un okeānos.

RĪGA, 11. decembris – Sputnik. Krievijas Jūras kara spēku kuģi pirmo reizi desmit gadu laikā piedalīsies kopīgās mācībās ar NATO valstīm, vēsta Melnās jūras flotes preses dienests. Manevri "AMAN 2021" notiks nākamā gada februārī pie Pakistānas krastiem Karači akvatorijā. Mācībās piedalīsies ASV, Lielbritānijas, Ķīnas, Japānas, Turcijas, Filipīnu, Malaizijas, Šrilankas un Indonēzijas spēki.

Mācībām Indijas okeānā ir daudznacionāls globāls raksturs, radio Sputnik ēterā konstatēja Krievijas Flotes atbalsta kustības priekšsēdētājs, 1. ranga kapteinis Mihails Ņenaševs.

"Tas neapšaubāmi ir signāls par to, ka ir jāapvienojas starptautiskās drošības interesēs jūrās un okeānos. Āzijas-Klusā okeāna reģionā līdz šim plaukst pirātisms, kas pandēmijas apstākļos tikai pieaugs. Tāpēc mācību gaitā tiks izspēlēti pirātu apkarošanas uzdevumi," pastāstīja Ņenaševs.

Melnās jūras flote pastāstīja, ka Krieviju manevros pārstāvēs fregate, patruļas kuģis, glābšanas velkonis, jūras kājnieku vienība, atmīnēšanas vienība un jūras bāzes helikopteris.

Ненашев рассказал, какой сигнал дают совместные учения флотов РФ и НАТО

Pēc temata

Kāpēc sistēma HIMARS apdraud Rumāniju un Baltijas valstis, nevis Krieviju
NATO iziet Melnajā jūrā. Vai alianse pabīdīs malā Krieviju Krimā
Krievijas JKF pirmo reizi desmit gadu laikā organizēs kopīgas mācības ar NATO
Smadzeņu karsonis Krimas dēļ: NATO sapņo aizliegt Krievijas armiju
Tagi:
NATO, militārās mācības, Krievijas Jūras kara flote, Krievija

Galvenie temati