04:22 15 Maijs 2021
Tiešraide
  • RUB89.4671
  • USD1.2123
  • RUB89.6216
Pasaulē
Saņemt īso saiti
37

Krievijas līderis Vladimirs Putins ierakstīja videouzrunu priekš ANO Ģenerālās Asamblejas, kuras šogad notiks hibrīdā formātā.

RĪGA, 21. septembris – Sputnik. 75. ANO Ģenerālās Asamblejas sesijas augstā līmeņa nedēļa norisināsies no 21. līdz 29. septembrim organizācijas galvenajā birojā, kurš atrodas Ņujorkā.

Šogad Covid-19 pandēmijas dēļ Ģenerālās Asamblejas formāts būs hibrīds. Valstu līderu un ministru uzstāšanās tiks translētas Ģenerālās Asamblejas zālē videoierakstu formātā. Telpās tajā laikā būs vien pa vienam pārstāvim no katras valsts.

Saskaņā ar ANO izsūtīto provizorisko spīkeru sarakstu, Krievijas prezidenta Vladimira Putina paziņojuma video sarakstā atrodas septītajā vietā.

Putins jau ir ierakstījis uzstāšanos priekš Ģenerālās Asamblejas, vēsta RIA Novosti. Ir saņemta informācija, ka Krievijas prezidents uzstājas ar reklāmplakātu "Kopīga nākotne kopīgiem spēkiem" fonā.

ANO ģenerālsekretāra oficiālais pārstāvis Stefans Dužariks pastāstīja, ka ANO jau ir saņēmusi 26 uzstāšanās video. Katrai translācijai tiek atvēlētas 15 minūtes.

Kopējo debašu gaitā 75. ANO Ģenerālās Asamblejas sesijā būs jāuzstājas 121 valsts līderiem, 54 valdību vadītājiem, 16 ĀM vadītājiem, vienam premjera vietniekam, diviem pagaidu pilnvarotajiem un vienam viceprezidentam.

Krievijas pastāvīgās pārstāvniecības ANO preses sekretārs Fjodors Stržižovskis ziņoja, ka ANO galvenajā ēkā Ņujorkā atklāta fotoizstāde, kas ir veltīta Krievijas ārstu cīņai ar Covid-19 pandēmiju.

Šī fotoizstāde, kuru organizēja Krievijas pastāvīgā pārstāvniecība ANO sadarbībā ar Starptautisko informācijas aģentūru "Rossija segodņa", tika atklāta 18. septembrī.

Ekspozīcijā ir pārstāvēti Krievijas fotogrāfu labākie darbi, kas tika uzņemti pandēmijas periodā, kā arī foto materiāli un informācija par vakcīnu pret koronavīrusu "Sputnik V", kuru Krievija pirmā pasaulē izstrādāja, piereģistrēja un nodeva ražošanai.

Pēc temata

Putins paziņoja Krievijas pozīciju Baltkrievijas prezidenta vēlēšanu jautājumā
Kļuvis zināms, kā Tramps reaģējis pēc Vladimira Putina garām palaistā tālruņa zvana
Patiesību izkropļot neizdosies: Putins par Otrā pasaules kara vēstures sagrozīšanu
Princis un prezidents. Kāpēc ASV neliek mieru Putina un Muhameda attiecības
Tagi:
Vladimirs Putins, ANO

Galvenie temati