16:57 08 Marts 2021
Tiešraide
  • USD1.1938
  • RUB88.8807
Pasaulē
Saņemt īso saiti
28

Depardjē atzīmē, ka dažreiz tiekas ar Krievijas līderi un "viņi daudz smejas", bet "nav tā, ka viņi satiekas ik pēc trim vai četriem mēnešiem".

RĪGA, 5. septembris – Sputnik. Slavenais aktieris Žerārs Depardjē, uzstājoties franču kanāla Canal+ pārraidē, paziņoja, ka nav vēlies satikties ar Francijas prezidentu Emanuelu Makronu, bet vairākkārt tikās ar Krievijas līderi Vladimiru Putinu, vēsta RIA Novosti.

"(Francijas prezidentu Emanuelu Makronu - red.piez.) es nekad neesmu saticis. Viņš man zvanīja divas trīs reizes... bet es teicu: "Nē, man nav vēlmes" (satikties - red. piez.). Tā nav mana pasaule... Francijā es nebalsoju, es balsoju Krievijā, Krievijas vēstniecībā," teica aktieris.

Aktieris un režisors Ivans Ohlobistins
© Sputnik / Владимир Астапкович

Viņš atzīmēja, ka "ne pārāk labi pazīst Krieviju". "Es dievinu krievus, mīlu viņu literatūru, mūziku, kultūru. Bet tajā pašā laikā es zinu, ka tā ir sarežģīta valsts," piebilda Depardjē.

Pēc mākslinieka vārdiem, reiz viņam "piezvanīja (Krievijas Federācijas prezidents Vladimirs - red.piez.) Putins un teica: "Žerār, brauc". "Viņš atsūtīja pēc manis lidmašīnu... Viņš iedeva man pasi," - aktieris turpināja. 2013. gada 1. janvārī Krievijas prezidents Vladimirs Putins parakstīja rīkojumu par Krievijas pilsonības piešķiršanu Depardjē.

Depardjē norāda, ka dažreiz tiekas ar Krievijas līderi un "viņi kopā daudz smejas", bet "nav tā, ka viņi satiekas ik pēc trim vai četriem mēnešiem". "Es zinu, ka žurnālisti domā, ka viņš ir briesmonis, bet man briesmoni redzēt nav gadījies. Krievu tauta ir ļoti laimīga. Nu labi, tā nevar teikt, bet tur, kur es biju... Protams, ir kādas lietas, kas nav pieļaujamas. — Bet es neko tādu neesmu redzējis," — mākslinieks atzinās.

Pēc temata

Kāpēc mums cenšas iegalvot, ka Navaļnijs ir saindēts
Princis un prezidents. Kāpēc ASV neliek mieru Putina un Muhameda attiecības

Galvenie temati