20:16 22 Janvāris 2021
Tiešraide
  • USD1.2158
  • RUB91.1009
Pasaulē
Saņemt īso saiti
29

Interneta cenzūra un mūsdienu Rietumu propagandas tehnoloģijas laiku pa laikam atkārto Gebelsa paņēmienus, uzskata Nikolajs Patruševs.

RĪGA, 6. augusts - Sputnik. Pret Krieviju vērstā Rietumu propaganta atkārto metodes, kas savulaik tika izmantotas hitleriskajā Vācijā, uzskata Krievijas Drošības padomes sekretārs Nikolajs Patruševs, vēsta RIA Novosti.

"Interneta cenzūra un mūsdienu Rietumu propagandas, arī pret Krieviju vērstās propagandas tehnoloģijas laiku pa laikam atkārto Gebelsa paņēmienus," Patruševs norādīja intervijā izdevumam "Rossijskaja gazeta".  

Pēc viņa domām, "melnkreklinieku" un "brūno" idejas pārtver "krāsaino revolūciju" organizatori, lai vardarbīgi gāztu likumīgās valdības.

"Aicinājumi apvienoties pret "kopīgiem ienaidniekiem", kuru starpā bez jebkada pamata Rietumi min arī Krieviju, rada apstākļus nacionāli-valstiskā pārākuma ideju augšanai," uzsvēra Patruševs.

Tas īpaši labi manāms Baltijas valstīs, uzskata Krievijas Drošības padomes sekretārs, kur "valdības atklāti nodarbojas ar citādi domājošo apspiešanu un nekautrīgu nacionālistiska un Krievijai naidīga satura propagandu".

Nikolajs Patruševs ir pārliecināts: šāda situācija rada auglīgu augsni neonacistu attīstībai.

Pēc temata

Putins izskaidroja Rietumu partneriem, kas viņus sagaida
Ukraina izvēlējusies savus "varoņus". Godā celti nacisti
Sergejs Lavrovs: ES cenšas iztapt Baltijas valstīm
ASV Valsts departaments atmodies: pa Lietuvu klīst spoks – antisemītisma spoks
Tagi:
Nikolajs Patruševs, propaganda, Drošības Padome, Krievija

Galvenie temati