18:30 17 Maijs 2021
Tiešraide
  • USD1.2143
  • RUB89.4671
  • RUB89.9493
Pasaulē
Saņemt īso saiti
21

Šo ceturtdien apritēs pusgads kopš brīža, kad Pasaules Veselības organizācija pasludināja Covid-19 par ārkārtējo situāciju sabiedriskās veselības aprūpes jomā, kurai ir starptautiska nozīme.

RĪGA, 27. jūlijs – Sputnik. Pasaules Veselības organizācijas ģenerāldirektors Tedross Adhanoms Gebreiesuss šonedēļ sasauks PVO Ārkārtējo komiteju, lai novērtētu situāciju ar Covid-19 pandēmiju pasaulē, raksta RIA Novosti Jeļizaveta Isakova.

"Šo ceturtdien apritēs pusgads kopš brīža, kad PVO pasludināja Covid-19 par ārkārtējo situāciju sabiedriskās veselības aprūpes jomā, kurai ir starptautisks raksturs… Kā to prasa starptautiskie noteikumi, es atkal pulcēšu Ārkārtējo komiteju šonedēļ, lai tā veiktu situācijas ar Covid-19 pandēmiju pārvērtēšanu un sniedz man attiecīgus padomus," paziņoja PVO ģenerāldirektors preses konferencē pirmdien Ženēvā.

Pasaules Veselības organizācija 11. martā pasludināja jaunās koronavīrusa infekcijas Covid-19 uzliesmojumu par pandēmiju. Saskaņā ar aktuālākajiem datiem, pasaulē jau ir atklāti vairāk nekā 16,4 miljoni inficēšanās gadījumu, vairāk nekā 652 tūkstoši cilvēku nomira un vairāk nekā 10 miljoni izveseļojās.

Pēc temata

PVO ieinteresējusies par Krievijas vakcīnu pret Covid-19
Politologs izskaidroja, kāpēc Tramps nolēma lauzt attiecības ar PVO
PVO nosaukusi četrus koronavīrusa izplatības scenārijus pasaulē
PVO vadītājs: kā agrāk vairs nekad nebūs
Tagi:
Pasaules Veselības organizācija, koronavīruss

Galvenie temati