14:40 01 Marts 2021
Tiešraide
  • USD1.2121
  • RUB90.6697
Pasaulē
Saņemt īso saiti
19

Eiropas Savienības valstu līderi jau trešo dienu cenšas vienoties par Eiropas Savienībā veidotā ekonomikas atkopšanās fonda parametriem, kā arī par daudzgadu finanšu plānu.

RĪGA, 20. jūlijs – Sputnik. ES samits, kurā līderi centās vienoties par antikrīzes fonda izveidošanu, lai atjaunotu ekonomiku, un par daudzgadu budžeta veidošanu, tiks turpināts arī pirmdien, vēsta RIA Novosti.

"Eiropas Savienības Padomes ceturtajā samita dienā tās priekšsēdētājs (Šarls Mišels – red.) noslēdza plenārsēdi. Divdesmit septiņas ES valstis tiksies šodien vēlāk plkst. 14:00 (plkst. 15:00 pēc Latvijas laika – red.)," uzrakstīja Twitter Barends Leitss, Eiropas Savienības Padomes vadītāja Šarla Mišela preses sekretārs.

Pēcāk Leitss paziņoja, ka plenārsēdes sākuma laiks tiek pārcelts uz plkst. 16:00 (plkst. 17:00 pēc Latvijas laika).

Iepriekš Leitss paziņoja, ka Eiropas Savienības Padomes priekšsēdētājs palūdza iztaisīt pārtraukumu. Bija paredzēts, ka tas ilgs 45 minūtes, taču tas ievilkās uz dažām stundām.

Rezultātā Leitss atzīmēja, ka Eiropas Savienības valstis aizvadījušas plenārsēdi.

Faktiski, tas nozīmē, ka ES valstis atkal nav saskaņojušas budžetu un ekonomikas atjaunošanas fondu, kura cietusi koronavīrusa pandēmijas dēļ.

Eiropas Savienības valstu līderi jau trešo dienu cenšas vienoties par Eiropas Savienībā veidotā ekonomikas atkopšanās fonda parametriem, kā arī par daudzgadu finanšu plānu, no kura pēcāk tiks sastādīti ES ikgadējie budžeti laika periodā no 2021. līdz 2027. gadam.

Pēc temata

Bet kas būs ar 2% no IKP? Pabriks pārdzīvo, ka krīze nogalēs Latvijas aizsardzības nozari
Propaganda pret ziņām: kāpēc Rietumu mediji zaudē savas pozīcijas
PVO nosaukusi četrus koronavīrusa izplatības scenārijus pasaulē
Tagi:
budžets, nauda, ES

Galvenie temati