17:40 23 Novembris 2020
Tiešraide
  • USD1.1901
  • RUB90.3507
Pasaulē
Saņemt īso saiti
31

Tūrisma sezona valstī tiks atvērta 15. jūnijā, šajā dienā sāks strādāt sezonālās viesnīcas; savukārt no 1. jūlija tiek gaidīta atpūtnieku ieceļošana no ārzemēm.

RĪGA, 24. maijs – Sputnik. Grieķija piesaistīs tūristus ar samazinātām cenām, vēsta RIA Novosti ar atsauci uz The Sun.

Iekšējā un ārējā tūrisma stimulēšanas nolūkos valdība pieņēmusi lēmumu samazināt cenas daudzām precēm un pakalpojumiem, kas ir pieprasīti tūristu vidū. Tie ir lidojumi starp salām, prāmju satiksme un autobusu reisi, izklaides parku biļetes, jūras izbraucienu biļetes.

Vēl viens piedāvājums – atlaides tūristu sabiedriskajai ēdināšanai, kafijai un bezalkoholiskajiem dzērieniem. Šādiem uzņēmumiem varasiestādes samazinājušas nodokļa likmi no 24% līdz 13%.

Tūrisma sezona valstī tiks atvērta 15. jūnijā, šajā dienā sāks strādāt sezonālās viesnīcas. Savukārt no 1. jūlija tiek gaidīta atpūtnieku ieceļošana no ārzemēm, paziņoja premjerministrs Kiriakoss Micotakiss.

Vietējie mediji ar atsauci uz saviem informācijas avotiem raksta, ka pirmie valstī tiks ielaisti atpūtnieki no Austrālija, Kipras, Izraēlas, Ķīnas, Japānas, Dānijas, Austrijas un kaimiņu Balkānu valstīm. Viņiem nenāksies sēdēt karantīnā, pietiks ar koronavīrusa testa nodošanu.

Pēc temata

Koronavīruss nobiedējis Latvijas tūristus – cilvēki sākuši mazāk ceļot
"Tez Tour Latvia" vadītājs iesaka Latvijai nelielīties ar panākumiem cīņā ar Covid-19
Iztērēti vairāk nekā 800 milj. eiro: tūristi devuši nopietnu artavu Latvijas ekonomikā
Tagi:
tūristi, Grieķija

Galvenie temati