10:05 25 Novembris 2020
Tiešraide
  • USD1.1865
  • RUB90.1119
Pasaulē
Saņemt īso saiti
Koronavīruss Latvijā un pasaulē (756)
78

Valsts kultūras ministrs informēja, ka maijā darbu atsāks muzeji un galvenās apskates vietas, taču valsts neplāno atvērt robežas ārvalstu tūristiem.

RĪGA, 27. aprīlis — Sputnik. Itālija neatvērs valsts robežas ārvalstu tūristiem līdz gada beigām, intervijā avīzei La Repubblica paziņoja republikas kultūras un tūrisma ministrs Dario Frančeskini.

"(Robežu atvēršana – red.) būs atkarīga no epidemioloģiskās situācijas un katras atsevišķas valsts politikas," piebilda ministrs.

Pie tam Frančeskini pieļāva, ka maijā darbu atsāks muzeji un galvenās apskates vietas valstī, kas līdz šim bija slēgtas koronavīrusa uzliesmojuma dēļ.

Starp ievērības cienīgām vietām, kas, visticamāk, gūs iespēju no jauna uzņemt apmeklētājus, ministrs minēja Kolizeju un Pompejas.

11. martā Pasaules Veselības organizācija izsludināja jaunās koronavīrusa infekcijas Covid-19 pandēmiju. PVO dati liecina, ka pasaulē fiksēti vairāk nekā 2,6 miljoni inficēšanās gadījumu, gandrīz 200 tūkstoši cilvēku ir miruši.

Jaunākie dati rāda, ka koronavīrusa upuru skaits Itālijā pārsniedz 26 tūkstošus cilvēku, kopējais inficēšanās gadījumu skaits valstī, ieskaitot bojāgājušos un izveseļojušos pacientus, pārsniedzis 198 000 cilvēkus.

Temats:
Koronavīruss Latvijā un pasaulē (756)

Pēc temata

Aiz robežām iestrēguši 2400 Latvijas valstspiederīgie. Simtiem vēlas nokļūt Latvijā
Latvijas zemnieki: mums vajadzīgas atvērtas robežas eksportam
"Robežas nav bēda, mums nav ko vest": koronavīruss galē nost Latvijas autopārvadātājus
Satiksmes ministrs prognozēja, kad Latvija atvērs robežas
Tagi:
robeža, Itālija, koronavīruss

Galvenie temati