02:22 31 Oktobris 2020
Tiešraide
  • USD1.1698
  • RUB92.4606
Pasaulē
Saņemt īso saiti
Koronavīruss Latvijā un pasaulē (730)
394

Amerikāņu zinātnieki, atsaucoties uz Ķīnas kolēģu laboratorijas pētījumiem, brīdina par vēl vienu iespējamo koronavīrusa saslimšanas simptomu agrīnā stadijā.

RĪGA, 29. marts – Sputnik. Amerikas Oftalmoloģijas akadēmijas speciālisti paziņojuši, ka agrīns Covid-19 inficēšanās simptoms var būt arī acs gļotādas iekaisums, jeb konjunktivīts, raksta Bb.lv.

Saskaņā ar diviem pēdējiem pētījumiem, kurus veica zinātnieki no Ķīnas, vīrusa konjunktivīts tika atklāts vienam no 30 pacientiem pirmās izmeklēšanas laikā, un 9 no 1099 otrās izmeklēšanas laikā.

Līdz tam Austrālijas zinātnieki atklāja, ka daudziem saslimušajiem ir kopīga īpašība – ožas zudums, pat kad citu simptomu, kas ir raksturīgi koronavīrusa inficēšanās gadījumiem (augsta temperatūra, sauss klepus, apgrūtināta elpošana), nav. Sāpes kaklā, kā arī problēmas ar kuņģa un zarnu traktu arī skaitās netipiski koronavīrusa simptomi, taču atsevišķos gadījumos tie tiek novēroti.

Kā jau iepriekš rakstīja Sputnik Latvija, vakar Latvijā tika reģistrēti kopumā jau 305 Covid-19 saslimšanas gadījumi, slimnīcās atradās 21 cilvēks, trīs atrodas smagā stāvoklī.

Kopējais testēto cilvēku skaits vakar sasniedza 12 748.

Temats:
Koronavīruss Latvijā un pasaulē (730)

Pēc temata

Lietuvas premjerministrs licis nekavējoties atlaist Kauņas slimnīcas vadītāju
Apturēt koronavīrusu: policija braukās apkārt Rīgai un meklēs pārkāpējus
Lietuvas iedzīvotājiem piedraudēja ar arestiem par pastaigām parkos un sēdēšanu kafejnīcās
Miljoni uz ielas: ASV pārņēmis rekordliels bezdarba līmenis
Tagi:
koronavīruss, Ķīna, ASV

Galvenie temati