23:42 25 Februāris 2021
Tiešraide
  • USD1.2225
  • RUB90.3519
Pasaulē
Saņemt īso saiti
Koronavīruss Latvijā un pasaulē (806)
578

Krievijas Aizsardzības ministrija informēja, ka uz Itāliju dodas astoņas mobilās brigādes – Krievijas militārie virusologi un mediķi, mobilie kompleksi transporta un teritorijas dezinfekcijai, kā arī tiek nosūtītas medicīniskās iekārtas.

RĪGA, 22. marts – Sputnik. Tuvākajā laikā uz Itāliju dosies Krievijas Aizsardzības ministrijas vadošie speciālisti virusoloģijas jomā, lai palīdzētu cīņā pret koronavīrusa epidēmiju valstī, vēsta RIA Novosti, atsaucoties uz AM preses dienestu.

"Gatava izlidot aptuveni 100 cilvēku grupa, kurā iekļauti Krievijas Aizsardzības ministrijas vadošie speciālisti virusoloģijas un epidemioloģijas jomā, kam ir vērā ņemama pieredze cīņā ar epidēmijām, kā arī modernas diagnostikas iekārtas un dezinfekcijas pasākumiem paredzētas ierīces," teikts paziņojumā.

Resors uzsvēra, ka astoņas ārstu un medicīnas māsu brigades līdz ar visām nepieciešamajām medicīnas iekārtām, gaida reisu uz Itāliju ar KF GKS lidmašīnām Il-76.

Sestdien, 21.martā notika Krievijas prezidenta Vladimira Putina telefona saruna ar Itālijas premjerministru Džuzepi Konte, kuras gaitā Krievijas valsts vadītājs apstiprināja, ka valsts ir gatava operatīvi sniegt palīdzību cīņā ar koronavīrusu, un aprakstīja konkrētos palīdzības parametrus.

Iepriekš Sputnik Latvija rakstīja, ka tikai vienas dienas laikā miruši 793 cilvēki. Pārspēts arī atveseļošanās gadījumu rekords – no slimības izveseļojušies 943 cilvēki, kopā izveseļojušies 6062 slimnieki.

Tomēr krematorijas valstī ir pārpildītas. Ar koronavīrusu inficēti vairāk nekā 42 tūkstoši itāļu.

Temats:
Koronavīruss Latvijā un pasaulē (806)

Pēc temata

"Aizvainojumu neaizmirsīsim". Eiropa gatavojas kārtot rēķinus pēc karantīnas
Krievijā sākuši izmēģināt vakcīnu pret koronavīrusu
Sēdiet mājās: infektologs pastāstīja, kā Latvija var izvairīties no Itālijas scenārija
Nosauktas slimības, kuras veicina koronavīrusa saslimšanas bīstamību
Tagi:
koronavīruss, Itālija, Krievija

Galvenie temati