12:23 13 Jūlijs 2020
Tiešraide
  • USD1.1276
  • RUB80.2104
Pasaulē
Saņemt īso saiti
41

Saskaņā ar amerikāņu telekanāla datiem, viena no lielākajiem ASV ieroču tirgotājiem ammo.com ienākumi februārī palielinājušies par 309%, savukārt pasūtījumu skaits palielinājies par 222%.

RĪGA, 22. marts – Sputnik. ASV jaunā koronavīrusa tipa izplatīšanās fonā strauji pieaug šaujamieroču pārdošanas apjomi, vēsta RIA Novosti ar atsauci uz amerikāņu telekanālu ABC.

Saskaņā ar telekanāla datiem, viena no lielākajiem ASV ieroču tirgotājiem ammo.com ienākumi februārī palielinājušies par 309%, savukārt pasūtījumu skaits palielinājies par 222%. Veikala pārstāvji nosaukuši esošo pārdošanas apjomu par iepriekš nebijušu.

Telekanāls skaidro šaujamieroču pieprasījuma kāpumu ar to, ka policija ir spiesta samazināt rīkoto operāciju skaitu koronavīrusa uzliesmojuma dēļ. Atsevišķi policijas iecirkņi dodas uz izsaukumu tikai ārkārtas situāciju gadījumā, savukārt sīkie noziegumi tiek apstrādāti telefoniski vai arī informētājiem pašiem ir jāierodas policijas iecirknī liecības sniegšanai.

Pasaules Veselības organizācija 11. martā pasludināja jaunās koronavīrusa infekcijas Covid-19 uzliesmojumu par pandēmiju. Pasaulē inficēti jau vairāk nekā 308 tūkstoši cilvēku, vairāk nekā 13 tūkstoši miruši.

Pēc temata

Domino efekts: krīze koronavīrusa pandēmijas dēļ pakāpeniski skars visas nozares
Nosauktas slimības, kuras veicina koronavīrusa saslimšanas bīstamību
Politologs: cīņā pret koronavīrusu Ķīna Baltijas valstīm palīdzējusi vairāk, nekā ES
Somija ir apturējusi svārstu: igauņus vairs nelaidīs strādāt
Tagi:
ASV

Galvenie temati