17:38 01 Marts 2021
Tiešraide
  • USD1.2053
  • RUB89.3155
Pasaulē
Saņemt īso saiti
Koronavīruss Latvijā un pasaulē (806)
34

Pirmais letālais gadījums COVID-19 infekcijas rezultātā fiksēts Francijā, tāpat vīruss aiznesis divu Itālijas pilsoņu dzīvības.

RĪGA, 23. februāris – Sputnik. Eiropas teritorijā koronavīrusa COVID-19 rezultātā miruši jau trīs cilvēki, vēsta Sputnik Baltkrievija, atsaucoties uz aģentūru ANSA.

Pirmais nāves gadījums no Ķīnā fiksētā bīstamā vīrusa, tika fiksēts Francijā. Piektdien COVID-19 aiznesa 78 gadus veca itāļu vīrieša dzīvību. Viņš miris komplikāciju rezultātā Padujas pilsētas slimnīcā Itālijas ziemeļos. Sestdien kļuva zināms, ka koronavīrusa dēļ šajā valstī mirusi arī sieviete. Zināms, ka tā bija Lombardijas iedzīvotāja.

Iepriekš vēstīts, ka, saskaņā ar Pasaules Veselības organizācijas provizoriskām aplēsēm, aiz Ķīnas robežām ar koronavīrusu inficēti vairāk nekā tūkstoš cilvēki. Itālijā ar COVID-19 slimo vairāk nekā 50 cilvēki.

Informācija par 22. februāri liecina, ka epidēmija skārusi 76 228 cilvēkus. Vīruss aiznesis 2345 cilvēku dzīvības. Izveseļojušies vairāk nekā 20 tūkstoši pacientu.


Temats:
Koronavīruss Latvijā un pasaulē (806)

Pēc temata

Zinātnieki noskaidrojuši, cik ilgi koronavīruss dzīvo uz priekšmetiem
Cilvēki pazuduši no ielām, veikali slēgti, sastrēgumu nav: koronavīruss Ķīnā
Ar koronavīrusu var inficēties divas trešdaļas cilvēces
Viņķele: Latvija ir pilnībā gatava koronavīrusa atnākšanai
Tagi:
Eiropa, mirstība, koronavīruss

Galvenie temati