17:43 16 Janvāris 2021
Tiešraide
  • USD1.2123
  • RUB89.0364
Pasaulē
Saņemt īso saiti
Vienkāršiem vārdiem par veselību (29)
101

Austrāliešu dietoloģe pastāstīja, kādi produkti satur lielu daudzumu ogļhidrātu, kādos ir ļoti maz šķiedru, un atklāja, kādus ēdienus vislabāk izvēlēties brokastīm.

RĪGA, 21. decembris — Sputnik. Austrāliešu dietoloģe Sjūzija Barela pastāstīja, kādus produktus nav ieteicams izvēlēties brokastīm un kādi nesīs lielāko labumu dienas pirmajā pusē, vēsta RIA Novosti, atsaucoties uz 7news.

Speciāliste uzskata, ka brokastīm ne mazākajā mērā neder pita – šie plāceņi satur līdz 80 gramus ogļhidrātu un palielina glikozes saturu asinīs.

"Tas ir sliktākais, ko var izvēlēties," piebilda Barela.

Vēl viens kaitīgs produkts ir arī saldās, kraukšķīgās pārslas. Dietoloģe atgādināja, ka tās ļoti garšo bērniem.

"Tajās ir ļoti maz šķiedru, tās nevar uz ilgu laiku dāvāt sāta sajūtu. Turklāt bērni, brokastīs izvēloties pārslas, pierod ēst saldumus no rītiem," paskaidroja Barela.

Dietoloģe ieteica brokastīm izvēlēties granolu vai pārslas bez cukura. Tām ieteicams pievienot grieķu jogurtu ar nelielu daudzumu medus un ogu.

Pie tam par ļoti labu izvēli brokastīm dietoloģe uzskata grauzdētu maize ar ceptu olu, dārzeņiem un bekonu. Sjūzija Barela uzsvēra, ka bekons satur ievērojamu daudzumu tauku, tāpēc to būtu ieteicams apēst ar pilngraudu maizi.

Temats:
Vienkāršiem vārdiem par veselību (29)

Pēc temata

Dietoloģe pastāstīja, kā nevajag dzert tēju
Dietologi nosaukuši produktus, kurus "vispār nedrīkst ēst"
Dietoloģe pastāstīja, kā neaptaukoties ziemā
Dietoloģe izvērtēja pētījumu par produktiem aptaukošanās apkarošanai

Galvenie temati