02:51 03 Jūnijs 2020
Tiešraide
  • USD1.1174
  • RUB76.8001
Pasaulē
Saņemt īso saiti
135

Kāds sociālā tīkla lietotājs ieminējās, ka tagad esot skaidrs, kāpēc Melānija atļāvusies skūpstu ar Kanādas premjerministru Džastinu Trudo.

RĪGA, 31. augusts — Sputnik. Sociālajā tīklā Twitter publicēts videoieraksts, kurā ASV prezidents Donalds Tramps pasauc pirmo lēdiju ar žestu, ko parasti izmanto, dodot komandu sunim. Ieraksts izplatījies arī starp sociālā tīkla krievvalodīgajiem lietotājiem un pārsteidzis skatītājus.

Kadros, ko publicējis rakstnieks Džeimss Feltons, Melānija Trampa pieskrien pie dzīvesbiedra tūlīt pēc tam, kad viņš piesitis sev pie kājas. Publikācijas autors komentēja video ar ASV prezidenta vārdiem "Neviens neciena sievietes vairāk par mani", un no sevis piebilda: "Pie manis, meitenīt! Pie manis, sieva!"

"Viņai taču pat neiedeva neko garšīgu," uz publikāciju atsaucās lietotājs @arbourable.

"Vienmēr kopā, bravo!" atzīmēja @Siriwan652.

Savukārt lietotājs @andrewinphoenix piezīmēja, ka tagad esot skaidrs, kāpēc Melānija atļāvusies skūpstu ar Kanādas premjerministru Džastinu Trudo.

Malā nepalika arī Twitter krievvalodīgie apmeklētāji.

"To var panākt ar ilgstošu dresūru. Labi, ka vismaz bumbiņu nenometa," publikāciju komentēja lietotājs Vasiļij. "Īsts vecis!" — atzīmēja @iBaxx65.

Iepriekš sociālo tīklu apmeklētāji kritizēja ASV prezidentu par to, ka viņš pameta sievu lietū.

Pēc temata

Brižita Makrona paziņojusi, ka viņai nepatīk pavadīt naktis bez vīra
Tulkošanas grūtības: Makrons nosauca Austrālijas premjerministra sievu par "garšīgu"
The Independent: Makrona uzvaru varētu sekmēt viņa sievas vecums

Galvenie temati