11:52 11 Jūlijs 2020
Tiešraide
  • USD1.1276
  • RUB80.2104
Pasaulē
Saņemt īso saiti
24

Ekskursiju biroja inženieris pastāstīja, ka dienu pirms incidenta zēns vērojis dzinēja remontu. Pusaudzim bija nepieciešamas tikai dažas stundas, lai saprastu, kā vadīt lidmašīnu.

RĪGA, 21. jūlijs - Sputnik. Trīspadsmit gadus vecs zēns Ķīnā aizdzinis divas nelielas lidmašīnas, vēsta RIA Novosti, atsaucoties uz izdevumu Daily Mail.

Izdevums vēsta, ka zēns naktī ielavījies ekskursiju biroja angārā, iesēdies nelielā lidmašīnā, izbraucis ar to autostāvvietā un mēģinājis pacelties gaisā. Viņš ātri zaudējis vadību un ietriecies žogā. Pēc avārijas huligāns nolēma pārsēsties citā lidmašīnā un pamēģināt vēlreiz. Izbraucis vairākus lokus pa autostāvvietu, viņš pametis lidmašīnu un aizgājis.

Ekskursiju biroja darbinieki par notikušo uzzināja tikai no rīta, kad ieradās darbā un ieraudzīja incidenta sekas. Vēlāk jauno laupītāju aizturēja policija.

Viens no ekskursiju biroja inženieriem pastāstīja, ka dienu pirms incidenta zēns vērojis dzinēja remontu. Pusaudzim bija nepieciešamas tikai dažas stundas, lai saprastu, kā vadīt lidmašīnu.

Policijā pusaudzis atzinās nodarījumā un piebilda, ka viņa tēvs un māsas par notikušo neko nav zinājuši. Lidaparāta īpašnieki pieprasīja no ģimenes galvas kompensāciju 8 tūkst. juaņu apmērā (aptuveni 1000 eiro) par lidmašīnas bojājumiem, taču ģimene varējusi samaksāt tikai divus tūkstošus juaņu (apmēram 250 eiro).

Pēc temata

Ķīnietis nozāģējis koku, lai nozagtu velosipēdu
ASV aviomehāniķis gājis bojā paša nolaupītas lidmašīnas katastrofā
Ķīnietis mēnesi braucis ar velosipēdu uz mājām nepareizā virzienā

Galvenie temati