07:10 07 Marts 2021
Tiešraide
  • USD1.1938
  • RUB88.8807
Pasaulē
Saņemt īso saiti
81

Ukrainas prezidenta Vladimira Zeļenska dīvainā uzvedība Aizkarpatu muitas sanāksmes laikā Užgorodā likusi aizdomāties Interneta lietotājiem.

RĪGA, 7. jūlijs – Sputnik. Internetā parādījās video, kurš tika uzfilmēts Aizkarpatu muitas sanāksmē Užgorodā, kurā Ukrainas prezidents Vladimirs Zeļenskis uzvedas ļoti dīvaini, vēsta RIA Novosti.

Video publicēts ar nosaukumu "Zeļenskis nospēlēja Dobkinu-jaunāko". Tā ir atsauce uz 2016. gada incidentu, kurā bija iesaistīts Ukrainas deputāts Dmitrijs Dobkins. Toreiz parlamenta zālē politiķis negaidīti aizgāja aiz kolonnas un sāka uzvesties visnotaļ neadekvāti.

Šāda Ukrainas prezidenta uzvedība kļuvusi par Interneta lietotāju diskusijas priekšmetu. Dažiem radušās aizdomas, ka Zeļenskis ir ļoti noguris un viņa rīcībā ir redzamas stresa pazīmes. Savukārt citi izteica domas, ka prezidents lieto stiprus ārstniecības medikamentus, kas arī izraisīja šādu reakciju.

Publicētajā video Zeļenskis uzvedas dīvaini: viņš manāmi nervozē un pastāvīgi skatās pa malām, dzer daudz ūdens, savukārt viņa sejas izteiksme pastāvīgi mainās.

Pirms prezidenta vēlēšanām Vladimirs Zeļenskis un bijušais Ukrainas prezidents Petro Porošenko nodeva alkohola un narkotiku analīzes. Ekspertīze tika veikta pēc Zeļenska prasības, kurš apgalvoja, ka kandidātiem jāpierāda tautai, ka starp viņiem nav nedz alkoholiķu, nedz narkomānu.

Galvenie temati