07:53 09 Aprīlis 2020
Tiešraide
  • USD1.0871
  • RUB82.1046
Pasaulē
Saņemt īso saiti
37

Eksperti pastāstīja, par ko vīrs ar sievu atvaļinājuma laikā biežāk strīdas.

RĪGA, 21. jūnijs – Sputnik. Kur aiziet, cik naudas iztērēt, kādas fotogrāfijas publicēt sociālajos tīklos – tie ir temati, kuri kļūst par strīda iemeslu starp vīru un sievu atvaļinājuma laikā. Taču visbiežāk ģimenes pāris atvaļinājumā strīdas darba dēļ, vēsta RIA Novosti, atsaucoties uz Travel and Leisure.

Liela konsultēšanas kompānija aptaujāja 1070 cilvēku un noskaidroja, ka 54% respondentu bojājās garastāvoklis dēļ tā, ka vīrs vai sieva velta pārāk daudz laika darba lietām.

Gandrīz puse aptaujāto pieslēdzās darba programmām vairākas reizes dienā, atrodoties atvaļinājumā. Neviens neapstiprināja, ka pilnībā atslēdzas no lietām ceļojuma laikā.

Vairāk nekā 95% respondentu plāno paņemt atvaļinājumu, kas nav ilgāks par nedēļu, taču gandrīz divas trešdaļas atzīst, ka viņiem nākas samazināt brīvdienu garumu darba pienākumu dēļ.

Gandrīz puse (47%) no tiem, kas ir spiesti pievērst uzmanību darba lietām atvaļinājuma laikā, pateica, ka viņiem bija jārisina steidzami jautājumi. Un tikai 19% paziņoja, ka viņiem vienkārši patīk strādāt.

Pēc temata

Nosauktas vislētākās valstis atpūtai vasarā
Krietni pieaudzis agro rezervāciju skaits: kur šovasar atpūtīsies Latvijas iedzīvotāji
Kad darbs pamests ceļojuma dēļ: fotogrāfijas no visas pasaules
Nosauktas labākas Eiropas galvaspilsētas mierīgai brīvdienu atpūtai

Galvenie temati