00:13 18 Aprīlis 2021
Tiešraide
  • USD1.1986
  • RUB90.8921
Pasaulē
Saņemt īso saiti
39

Parīze izvēlas dialogu ar Maskavu, paziņoja franču senators.

RĪGA, 16. jūnijs – Sputnik. Neviena pasaules krīze nevar tikt atrisināta bez Maskavas dalības, paziņoja Francijas Senāta Starptautisko lietu, aizsardzības un drošības komisijas vadītājs Kristians Kambons, vēsta RIA Novosti.

"(…) Visos lielos starptautiskos dosjē mēs nevaram iztikt bez Krievijas dalības. (…) Tāpēc Francija izvēlas dialogu ar Krieviju," pateica viņš.

Sestdien Parīzē Francijas Senāta pārstāvis Žerārs Laršē tikās ar Federācijas Padomes priekšsēdētāja pirmo vietnieku Nikolaju Fjodorovu un Federācijas Padomes Ārlietu komitejas priekšsēdētāja vietnieku Vladimiru Lukinu.

Laršē atzīmēja, ka bija priecīgs pieņemt Krievijas kolēģus. Pēc viņa sacītā, valstīm var būt dažādi viedokļi, taču ar dialoga palīdzību tie var satuvināties.

Iepriekš ziņots, ka sociālistiskās partijas "Nepakļautā Francija" līderis Žans Luks Melanšons uzstājās pret iespējamo Gruzijas un Ukrainas dalību NATO, kā arī aicināja izbeigt "pret Krieviju vērsto histēriju" Eiropā. Viņš uzsvēra, ka eiropieši nav ieinteresēti turpināt pastiprināt spriedzi attiecībās ar Krieviju.

Pēc temata

Somijas prezidents: Krievija līdzinās kazakam, un kādam vienkārši bija jāpieskata mantas
Krievijas iedzīvotāji uzskata Latviju par nedraudzīgāko Baltijas valsti
Latviju ievēlēja, Krieviju pārvēlēja: valstis nonāca ANO Ekonomikas un sociālajā padomē

Galvenie temati