02:52 09 Marts 2021
Tiešraide
  • USD1.1866
  • RUB88.7408
Pasaulē
Saņemt īso saiti
NATO austrumu flangā (247)
218

Krieviem ir krasta līnija Baltijas jūrā, un tā ir pusotru tūkstoti jūdžu no Apvienotās Karalistes, raksta sociālā tīkla apmeklētājs.

RĪGA, 18. maijs – Sputnik. Izdevums Daily Mail informēja par to, kā Lielbritānijas GKS iznīcinātāji pavadījuši Krievijas kara lidmašīnas virs Baltijas jūras. Publikācija radīja plašu atbalsi lasītāju komentāros, vēsta RIA Novosti.

Daudzi pauda neizpratni par to, ka britu lidmašīnas, atrodoties svešas valsts teritorijā milzīgā attālumā no Apvienotās Karalistes, nodarbojas ar tamlīdzīgām operācijām.

"Ļoti agresīvs solis no Krievijas puses, kas izvietojusi savu valsti tik tuvu tik lielam NATO bāzu skaitam," ironizēja lietotājs William.

"Lielbritānija atkal aizsargā savu teritoriju Igaunijā. Lieliski," – indīgi piebilda Unholy Racket.

"Ko Lielbritānija dara Baltijā? Ak jā (rīkojas – red.) kā daļa NATO, kas ielenc Krieviju," raksta Headofficelacky.

"Kāpēc mēs patrulējam Baltiju. Lai igauņi paši lido savā pierobežas telpā," piezīmēja tobeornottbe.

"Krieviem ir krasta līnija Baltijas jūrā, un tā ir pusotru tūkstoti jūdžu no Apvienotās Karalistes. Kāpēc mēs pārtveram krievus, kuri pilnīgi likumīgi lido starptautiskajā gaisa telpā pusotru tūkstoti jūdžu no Lielbritānijas," vaicāja Catherine Neville.

Iepriekš Lielbritānijas Aizsardzības ministrija vēstīja, ka britu iznīcinātāji vairākkārt pacēlušies gaisā no bāzes Igaunijā, lai pavadītu Krievijas GKS lidmašīnas. Paziņojuma autori apgalvoja, ka visi lidojumi veikti "profesionāli un ievērojot visus drošības pasākumus".

Temats:
NATO austrumu flangā (247)

Pēc temata

Gaisa patruļas aizsegā NATO virs Baltijas atvērusi "atomlietussargu"
Uguns pa savējiem: mediji par Igaunijā pazaudētās raķetes palaišanas patieso iemeslu

Galvenie temati