05:09 16 Maijs 2021
Tiešraide
  • RUB89.4671
  • USD1.2123
  • RUB89.6216
Pasaulē
Saņemt īso saiti
151

Par izdevīgāko no cenas, kvalitātes un dāvāto iespaidu viedokļa Lielbritānijas iedzīvotāji atzinuši Krakovu.

RĪGA, 4. februāris - Sputnik. Lielbritānijas patērētāju asociācija Which? sastādījusi Eiropas labāko pilsētu reitingu lētākajiem tūrisma braucieniem, vēsta Sputnik Baltkrievija.

Asociācija piedāvāja savas interneta vietnes lietotājiem novērtēt Eiropas pilsētas saskaņā ar tādiem kritērijiem, kā viesnīcu cenas un apmešanās izmaksas, produktu kvalitāte, pilsētas transports, ievērības cienīgas vietas, cenu un šopinga līmenis.

Saskaņā ar aptaujas rezultātiem, kurā piedalījās vairāk nekā 4 tūkstoši ceļotāju Krakovas pilsēta Polijā un Valensija Spānijā saņēmušas vienādu skaitu pozitīvāko atsauksmju. Taču no cenas un kvalitātes attiecības viedokļa uzvaru tomēr izcīnījuši poļi. Topa lejasgalā nokļuvusi Ungārijas galvaspilsēta Budapešta.

Saskaņā ar atsauksmēm, izdevīgāko ceļojuma mērķu reitingā iekļuvusi arī Boloņa (Itālija), Berlīne (Vācija), Seviļa (Spānija), Vīne (Austrija) un Amsterdama (Nīderlande).

Nav nekā dīvaina faktā, ka starp finansiāli izdevīgākajiem ceļojumu galamērķiem nav nosaukta neviena Lielbritānijas pilsēta. Toties tūristi no Krievijas brīvdienu ceļojumiem izvēlas Minsku un Tbilisi.

Pēc temata

Dūklavs: Latvijas laukus nevar pārvērst par tūristu atrakciju
Viņiem ir daudz naudas: Latvijas restorāna īpašnieks iesaka mācīties tūristu valodu
Latvijas lauku tūrismu bremzē pašvaldības
Lietuva apsteigusi Latviju un Igauniju tūristu skaita ziņā

Galvenie temati