11:00 24 Janvāris 2021
Tiešraide
  • USD1.2158
  • RUB91.1009
Pasaulē
Saņemt īso saiti
73

Eksperts skeptiski novērtēja bijušā sportista vārdus un uzsvēra, ka investoriem nepieciešamo apstākļu trūkums un pārāk augstais riska līmenis nebūt nepadara valsti pievilcīgāku.

RĪGA, 25. janvāris – Sputnik. Bijušais bokseris Vladimirs Kļičko, uzstājoties ekonomikas forumā Davosā, pastāstīja par Ukrainas ekonomikas "seksualitāti", vēsta RIA Novosti. Kijevas mēra brāļa vārdiem pievērsa uzmanību ekonomists Oļegs Ustenko.

Analītiķis atzīmēja, ka Kļičko uzstājies "ne īpaši lielas grupas priekšā" paneļa diskusijā, kas bija veltīta kapitāla ieguldījumu perspektīvām Ukrainas ekonomikā. Nelielās auditorijas dēļ Kijevas mēra brālis atļāvās neformālus izteikumus.

Skolnieki Ļvivā
© Sputnik / Павел Паламарчук

"We are sexy and everybody wants us (Mēs esam seksīgi, un visi mūs grib – red.)," – Ustenko citēja boksera teikto savā lapā Facebook.

Pie tam eksperts skeptiski novērtēja bijušā sportista vārdus un uzsvēra, ka investoriem nepieciešamo apstākļu trūkums un pārāk augstais riska līmenis nebūt nepadara valsti pievilcīgāku.

Kļičko izteikumus neatbalstīja arī interneta lietotāji – daudziem šķita, ka tamlīdzīgas frāzes valsti neraksturo pozitīvā aspektā.

"Nu, tik vien ir palicis, kā reklamēt no šī punkta," – uzskata @Ivolga2015Irina.

Komentētāji uzskata, ka Vladimirs Kļičko var kļūt par "godājamu konkurentu" savam brālim Vitālijam, kurš plaši pazīstams ar savām kļūmēm izteikumos un dīvainajiem citātiem.

"Ir patīkami dzirdēt ukraiņu aforismus," – ironiski izteicās @ValerijLinde.

Pēc temata

Ukrainu gaida katastrofa – tagad Eiropa ir vainīga
Par ko cīnījās… Ukraiņu "nerātneļi" beidzot dabūjuši pelnīto
Ukrainas parlamenta deputāts pastāstījis, kā ES "piekrāpis" valsti
Plaši protesti Kijevā pret komunālo maksājumu pieaugumu

Galvenie temati