17:24 28 Maijs 2020
Tiešraide
  • USD1.0991
  • RUB78.1096
Pasaulē
Saņemt īso saiti
16

Kompānija Apple apsūdzēta par nepatiesiem apgalvojumiem iPhone X ekrāna īpašību aprakstā.

RĪGA, 16. decembris – Sputnik. Pret kompāniju Apple izvirzīta apsūdzība par iPhone X īpašību pārspīlēšanu – par to liecina prasība, kas iesniegta Ziemeļkalifornijas apgabala tiesā, vēsta RIA Novosti, atsaucoties uz CNET.

Divi prasītāji apgalvo, ka kompānija pieļāvusi kļūdu šī viedtālruņa modeļa ekrāna īpašību aprakstā. Apple dati liecina, ka viedtālruņa ekrāns sastāda 5,8 collas, taču prasītāji apgalvo, ka parametra patiesais lielums ir 5,6875 collas, tātad mazāks nekā norādītais.

Tiesas prasībā norādīts, ka kompānija nepatiesi norādījusi arī ekrāna izšķirtspēju. Ražotājs apgalvo, ka tā sasniedz 2436 x 1125 pikseļus, bet prasītāji uzskata, ka patiesībā tā ir mazāka – sarkanais, zaļais un zilais subpikselis nav nodrošināts visiem punktiem, vēstīja CNET.

Iepriekš kļuvis zināms, ka jaunie iPhone demonstrējuši sliktus rezultātus arī izturības testā, ko organizēja kompānija SquareTrade. Vienā no testiem tālrunis tika nomests no 182 centimetru augstuma uz priekšējā un aizmugures vāciņa. Pirmajā gadījumā iPhone Xs un Xs Max tika nodarīts nopietns kaitējums. Kritienā uz priekšējā paneļa Xs stikls saplīsa gandrīz pilnībā, bet Xs Max nopietni saplaisāja. Rezultātā speciālisti norādīja, ka viedtālrunis ir ļoti jutīgs pret triecieniem, it īpaši pret kritienu.

Pēc temata

Apple solījusi izmeklēt AirPods uzliesmošanas gadījumu
Apple tiesā atgūst 539 miljonus dolāru no Samsung
Superprocesors un divas SIM kartes: Apple parādīja jaunos iPhone modeļus
Mediji: Apple slepus pievienoja izsekošanas funkciju iOS 12

Galvenie temati