13:14 30 Oktobris 2020
Tiešraide
  • USD1.1704
  • RUB93.0481
Pasaulē
Saņemt īso saiti
Atvadas angļu stilā (130)
24

Opozīcijas partijas līderis paziņoja, ka šāda iespēja nākotnē varētu tikt īstenota.

RĪGA, 18. novembris – Sputnik. Otra Brexit referenduma sarīkošana Lielbritānijā iespējama nākotnē, taču ne šodien, uzskata opozicionārās Leiboristu partijas līderis Džeremijs Korbins, vēsta RIA Novosti.

Leiboristu vadītājs norādīja, ka nepiekrīt esošās konservatīvās valdības pozīcijai attiecībā uz dažiem jautājumiem, tostarp tiem, kas saistīti ar Ziemeļīrijas robežu. Tāpat viņš paziņoja, ka neatbalstīs esošo Brexit vienošanās projektu.

Runājot par baumām par otra Brexit referenduma rīkošanu, Korbins paziņoja, ka šāda iespēja nākotnē varētu tikt īstenota.

"Tā ir nākotnes, bet ne šodienas iespēja, jo, ja rīt notiktu referendums, tad kāds tas būs? Kāds būs jautājums?" - pateica viņš, uzstājoties telekanāla Sky News ēterā svētdien.

Lielbritānijas valdība aizritējušajā nedēļā apstiprināja vienošanās nosacījumus ar ES, kura nosaka gaidāmās "šķiršanās" nosacījumus. Par Ministru Kabineta locekļu sanāksmes rezultātu kļuva Terēzas Mejas taktiskā uzvara: viņai izdevās likt vairumam ministru atbalstīt dokumentu, taču daļa Ministru Kabineta locekļu pauda nepiekrišanu viņas pozīcijai un atkāpās no amata. Tāpat parlamentā ir neapmierināti ar dokumenta nolikumiem.

Temats:
Atvadas angļu stilā (130)

Pēc temata

Nosauktas Austrumeiropas valstis, kas visvairāk cietīs Brexit rezultātā
Lielbritānijas valdība apstiprinājusi vienošanos par Brexit noteikumiem
Meja atzina, ka viskijs esot palīdzējis viņai pārdzīvot šīs nedēļas grūtības

Galvenie temati