03:15 26 Novembris 2020
Tiešraide
  • USD1.1890
  • RUB90.0123
Pasaulē
Saņemt īso saiti
Atvadas angļu stilā (130)
36

Taču premjere nolēma neatbildēt, kādu daudzumu alkohola viņa izdzērusi.

RĪGA, 17. novembris – Sputnik. Glāze viskija palīdzējusi britu premjerministrei Terēzai Mejai pārdzīvot grūtības šajā trešdienā, vēsta RIA Novosti ar atsauci uz britu valdības vadītājas interviju Daily Mail.

Trešdienas vakarā valdība pēc piecu stundu ilgiem strīdiem apstiprināja ES vienošanās nolikumus, kas nosaka gaidāmās "šķiršanās" nosacījumus. Par Ministru Kabineta locekļu apspriedes beigām kļuva Terēzas Mejas taktiskā uzvara – viņai izdevās likt vairumam ministru atbalstīt dokumentu, taču daļa Ministru Kabineta locekļu pauda nepiekrišanu viņas pozīcijai un atkāpās no amata. Arī parlamentā pauda neapmierinātību ar dokumenta nosacījumiem. Tagad ir iespējami dažādi notikumu attīstības scenāriji, līdz pat neuzticēšanās votuma izteikšanas procedūrai premjerei, kuru varētu iniciēt eiroskeptiķi, kuri uzskata, ka Meja ir nodevusi Brexit idejas.

Pēc politiķes sacītā, todien mājās viņu gaidījis vīrs Filips Mejs, kurš uzreiz ielēja viņai alkoholisko dzērienu.

"Grūti klājās šajās pāris dienās. Kad es atgriezos mājās trešdien vēlu vakarā, ap plkst. 23:00, pirmais, ko izdarīja Filips – ielēja man viskiju, Velsas Penderyn," - pateica Meja, diplomātiski piebilstot, ka Skotijas viskiju viņa arī dzer.

Taču premjere nolēma neatbildēt, kādu daudzumu alkohola viņa izdzērusi tovakar.

Tāpat Meja uzsvēra, ka nākošajā rītā viņu gaidīja jaunas grūtības, kad viņai piezvanīja, lai paziņotu par Brexit ministra Dominika Rāba atkāpšanās apstiprināšanu.

"Kad tu esi premjerministrs, pamostoties katru rītu, tu nezini, ko tev nesīs jauna diena," - ar nožēlu sacīja viņa.

Temats:
Atvadas angļu stilā (130)

Pēc temata

Nosauktas Austrumeiropas valstis, kas visvairāk cietīs Brexit rezultātā
Tusks uzskata, ka ES jāgatavojas sliktākajam Brexit scenārijam
Latvijas Ārlietu ministrija: Brexit var kaitēt airBaltic darbam

Galvenie temati