02:32 05 Jūlijs 2020
Tiešraide
  • USD1.1224
  • RUB80.2153
Pasaulē
Saņemt īso saiti
78

Pirms pasaules čempionāta fubola britu mediji publicēja virkni materiālu par grūtībām, ar kurām ārvalstu līdzjutēji varot sastapties Krievijā, un aicināja britus uz Krieviju nebraukt.

RĪGA, 1. jūlijs — Sputnik. Anglijas izlases līdzjutējs Mets Meiberijs atgriezies mājās no Krievijas, kur norit pasaules čempionāts futbolā un savā lapā Twitter asi kritizēja britu medijus, vēsta RIA Novosti.

​"Esmu atgriezies dzīvs pēc divām Krievijā pavadītām nedēļām. Man nav uzbrukuši asinskāri huligāni, nav apēdis lācis, neesmu saindēts un nogalināts. Britu medijiem vajadzētu kaunēties par acīmredzamo propagandu pret Krievijas iedzīvotājiem. Vienreizēji jauka valsts," — paziņoja fans.

Pirms pasaules čempionāta fubola britu mediji publicēja virkni materiālu par grūtībām, ar kurām ārvalstu līdzjutēji varot sastapties Krievijā, un aicināja Apvienotās Karalistes valsspiederīgos uz Krieviju nebraukt. Taču, pretēji dažnedažādām ziņām, briti Krievijā jutās lieliski.

Britu avīze The Independent paziņoja, ka Apvienotās Karalistes policija atzinusies: bažas par iespējamiem kautiņiem starp Anglijas izlases faniem un "krievu huligāniem" izrādījušās nepamatotas.

Savukārt britu izdevums Guardian atzina, ka līdzjutēji, kuri apmeklēja mundiāli, mājās atgriezīsies ar jaukām atmiņām un gluži citu viedokli par valsti, kas šogad uzņēma čempionātu.

Ceturtdien Anglijas izlases futbolisti Kaļiņingradā piekāpās Beļģijas komandai čempionāta grupas posma noslēguma mačā ar rezultātu 1:0. Turnīra 1/8 fināla angļi tiksies ar Kolumbijas komandu. Mačs notiks 3. jūlijā "Spartaka" stadionā Maskavā.    

Pēc temata

Valdzinoša krievu policiste padarījusi trakus futbola līdzjutējus
Futbola fanu rīcība Maskavā aizkustinājusi visu pasauli
FIFA 2018: kā līdzjutējus biedēja pirms PČ, un ko Krievijā viņi ieraudzīja savām acīm
Lietuvas ĀM vadītājs atzina, ka PČ 2018 boikots izgāzies

Galvenie temati