03:10 24 Februāris 2020
Tiešraide
  • USD1.0801
  • RUB69.5480
Pasaulē
Saņemt īso saiti
17

ASV prezidenta bijusī kandidāte Hilarija Klintone vēl joprojām analizē savu sakāvi prezidenta vēlēšanu kampaņā 2016. gadā.

RĪGA, 21. maijs — Sputnik. ASV prezidenta bijusī kandidāte Hilarija Klintone, uzrunājot Jēlas universitātes studentus, uzlaikojusi ausaini, vēsta RIA Novosti, atsaucoties uz izdevumu The Hill.

"Krievu cepute. Ja nevari viņus uzvarēt, stājies viņu rindās," — šādi Hilarija Klintone komentēja savu žestu.

The Hill atzīmēja, ka politiķe piedalījusies universitātes izlaiduma pasākumā, kurā izveidojusies tradīcija — valkāt neparastas galvassegas.

Uzrunas gaitā Klintone atzina, ka vēl joprojām analizē savu sakāvi prezidenta vēlēšanu kampaņā 2016. gadā.

"Es vēl joprojām nožēloju pieļautās kļūdas. Un tomēr es domāju, ka izpratne par to, kas notika šajās dīvainajās un mežonīgajās vēlēšanās, ļaus mums aizsargāt mūsu demokrātiju nākotnē," — viņa klāstīja.

Tāpat politiķe piebilda, ka cīņa ar brīvo presi un vēlēšanu deleģitimācija grauj amerikāņu sabiedrības nacionālo vienotību.

Izmeklēšanu par iejaukšanos vēlēšanās ASV, ko pārmet Krievijai, kā arī prezidenta Donalda Trampa domājamajiem sakariem ar Maskavu, ko noliedz gan Baltais nams, gan Kremlis, vada speciālais prokurors Roberts Millers un ASV Kongress. Krievijas prezidenta preses sekretārs Dmitrijs Peskovs norādīja, ka apsūdzības par iejaukšanos vēlēšanās ir absolūti nepamatotas.     

Pēc temata

RT galvenā redaktore: Klintone ir mūsu uzticamākā skatītāja
Hilarija Klintone salīdzinājusi sevi ar Serseju no "Troņu spēles"
Čelsijai Klintonei nācies taisnoties par pankūku bildēm
Sazvērestības nav: ASV Kongress atklājis dokumentus par Krievijas "iejaukšanos" vēlēšanās

Galvenie temati