17:09 31 Marts 2020
Tiešraide
  • USD1.1034
  • RUB88.1385
Pasaulē
Saņemt īso saiti
Lielbritānijas indīgais gaiss (88)
63

Krievijas vēstniecība Londonā saņem Lielbritānijas vienkāršo iedzīvotāju vēstules, kurās viņi atvainojas par valdības melīgajām apsūdzībām pret Krieviju.

RĪGA, 22. aprīlis — Sputnik. Krievijas vēstniecība Lielbritānijā savā lapā Twitter publicējusi vairākas vienkāršo Lielbritānijas pilsoņu vēstules, stāsta Sputnik Igaunija. Noskaidrojies, ka nebūt ne visi briti atbalsta Londonas oficiālo versiju "Skripaļu lietā" – daudzi uzskata, ka pret Krieviju vērstās apsūdzības ir izdomātas.

"Visas manas ģimenes un draugu vārdā es atvainojos par melīgajām apsūdzībām pret jūsu valsti," – teikts vienā no diplomātiskās pārstāvniecības saņemtajām vēstulēm.

Krievijas ārlietu ministrijas vadītājs Sergejs Lavrovs, foto no arhīva
© Sputnik / Сергей Кузнецов

"Godātie kungi, es nožēloju mūsu valdības izturēšanos "Skripaļa lietā". Esmu pārliecināts, ka tas viss darīts ar nolūku diskreditēt Krieviju un novērst uzmanību no mūsu pašu problēmām, nežēlīgajiem noziegumiem Londonā un pārējā Britānijā, kā arī Brexit vājās politikas," – savas domas pauda cits Britānijas pilsonis, norūpējies par notiekošo.

Daži Lielbritānijas iedzīvotāji atklāti pauda simpātijas Krievijas valdībai un prezidentam Vladimiram Putinam. Vēstules liecina, ka daudzi uzskata, ka Terēzas Mejas valdības pozīcija ir bezatbildīga.

Iepriekš vēstīts, ka 4. martā Solsberijas pilsētā bezsamaņas stāvoklī atrasti Krievijas izlūkdienestu bijušais darbinieks Sergejs Skripaļs un viņa meita Jūlija. Lielbritānijas valdība apgalvo, ka cietušie it kā saindēti ar Krievijā ražotu neirotoksīnu. Pie tam nekādus pierādījumus par Krievijas vainu šajā noziegumā Londona nav iesniegusi. Maskava noraida visas apsūdzības un argumentēti pamato savu viedokli.

Temats:
Lielbritānijas indīgais gaiss (88)

Pēc temata

Indīgā viela no "Skripaļa lietas" patentēta ASV
Kučinskis atteicies norobežoties no Lemberga vārdiem par meliem Skripaļa lietā
Sergejs Lavrovs: Skripaļu saindēšanai izmantota NATO valstu bruņojumā iekļauta viela
A234 autors pastāstījis, kādi muļķi ir Skripaļa saindēšanas organizatori

Galvenie temati