14:01 02 Jūnijs 2020
Tiešraide
  • USD1.1116
  • RUB77.4378
Pasaulē
Saņemt īso saiti
11

Tadžikistānas ģenerālprokurors paziņojis, ka izskatīs priekšlikumu par kriminālatbildības ieviešanu par neuzticību laulībā.

RĪGA, 26. janvāris — Sputnik. Tadžikistānā tiks izskatīts jautājums par kriminālatbildības ieviešanu par neuzticību laulībā, ziņo Sputnik Tadžikistānā.

Par to paziņojis republikas ģenerālprokurors Jusufs Rahmons, atbildot uz  mediju pārstāvja jautājumu preses konferences laikā.

Viens no žurnālistiem norādīja, ka republikā pēdējā laikā arvien biežāk notiek slepkavības uz greizsirdības pamata, tāpēc, viņaprāt, nepieciešams ieviest kriminālatbildību par laulības pārkāpšanu.

Līgavainis ar līgavu iet pie Brīvības pieminekļa
© Sputnik / Sergey Melkonov

Oktobra sākumā Tadžikistānas tiesībsargājošo iestāžu darbinieki aizturējuši 56 gadu vecu lauku iedzīvotāju aizdomās par slepkavības izdarīšanu.

Aizdomās turamais ieradies savas bijušās sievas darbavietā. Greizsirdības dēļ vīrietis izdarījis sievietei 19 naža dūrienus.

Rezultātā sieviete no gūtajiem miesas bojājumiem mirusi notikuma vietā.

Tāpat kārtības sargi aizdomās par pastrādāto slepkavību aizturēja Turusunzade pilsētas iedzīvotāju.

Noziegums tika izdarīts 26. septembrī, kad vīrietis reibuma stāvoklī atradies mājās pie savas bijušās sievas.

Starp bijušajiem dzīvesbiedriem izcēlies strīds. Aizdomās turamais izdarījis sievietei naža dūrienu vēdera dobumā un aizbēdzi no notikuma vietas.    

Pēc temata

Kopdzīves likumprojekts nonācis līdz Latvijas Saeimai

Galvenie temati