07:42 20 Marts 2019
Tiešraide
  • USD1.1358
  • RUB73.1062
Baltais nams

Baltais nams pārtraucis atbildes uz tālruņa zvaniem

© Sputnik / Natalia Seliverstova
Pasaulē
Saņemt īso saiti
23

ASV prezidents Donalds Tramps, komentējot situāciju, norādījis, ka demokrātus neuztrauc valsts drošība.

RĪGA, 21. janvāris — Sputnik. Baltā nama sabiedrisko sakaru dienests pārtraucis atbildēt uz pilsoņu telefonu zvaniem. Dienesta darbiniekus nomainījis automātiskais atbildētājs, kura ierakstā teikts, ka federālā valdība apturējusi darbību, jo kavējas budžeta pieņemšana, vēsta RIA Novosti, atsaucoties uz portāla Mashable ziņoto.

​Vaina par notikušo gulstas uz Demokrātiskās partijas parstāvju pleciem, teikts automātiskā atbildētāja ierakstā. "Diemžēl šodien mēs nevaram atbildēt uz jūsu zvanu, jo demokrāti Kongresā saņēmuši ķīlā valdības finansējumu, tostarp arī mūsu armijas un nacionālās drošības finansējumu, ņemot vērā nesaskaņas imigrācijas jautājumā," — automātiskā atbildētāja teikto citē Mashabale.

ASV
© Sputnik / Наталья Селиверстова

Ceturtdien Pārstāvju palāta pieņēma kārtējo pagaidu budžetu vienam mēnesim, taču demokrātu mazākums Senātā sabotēja likumprojekta pieņemšanu augšpalātā. Rezultātā sestdien pusnaktī valdības darbība tika apturēta. Demokrātu un republikāņu starpā, kā arī Republikāņu partijā joprojām saglabājas nesaskaņas, tostarp arī imigrācijas jautājumā.

ASV prezidents Donalds Tramps, komentējot situāciju, norādījis, ka demokrātus vairāk uztrauc nelegāļi nekā ASV drošība. "Viņi (demokrāti — red.) viegli varēja vienoties, taču tā vietā nolēma parotaļāties ar slēgšanas (iestāžu slēgšanas — red.) politiku," — savā mikroblogā Twitter uzrakstīja Baltā nama vadītājs.

Pēc temata

ASV Kongress atbalstījis nodokļu reformu
ASV un NATO ieguldīja Latvijas aizsardzībā simtiem miljonu eiro
ASV modernizē aviācijas bāzes Eiropā: cik naudas saņems Latvija
ASV piešķīrušas 4,6 miljardus dolāru "Krievijas apturēšanai Eiropā"

Galvenie temati