15:41 17 Novembris 2018
Tiešraide
  • USD1.1346
  • RUB74.9036
Sīrijas armija pilnībā atbrīvojusi Deir ez Zoru

Krievijas BS Ģenerālštābs: Sīrija ir pilnībā atbrīvota no ISIS teroristiem

© Ruptly .
Pasaulē
Saņemt īso saiti
14

Krievijas Aizsardzības ministrijas vadītājs Sergejs Šoigu vakar informēja Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu par to, ka Sīrijas teritorijā vairs nav ISIS kaujinieku kontrolētu rajonu.

RĪGA, 7. decembris — Sputnik. Sīrijas teritorijā iznīcināti visi ISIS teroristi, paziņoja Krievijas BS Ģenerālštāba priekšnieks armijas ģenerālis Valērijs Gerasimovs, vēsta RIA Novosti.

Pēdējos ISIS kaujiniekus Deir ez Zorā sakāva ģenerālis Hasans Suhels.

"Visi ISIS bandu grupējumi Sīrijas teritorijā ir iznīcināti, teritorija ir atbrīvota. Pirms stundas Krievijas aizsardzības ministrs armijas ģenerālis Sergejs Šoigu informēja par to virspavēlnieku, prezidentu Vladimiru Putinu," — paziņoja Gerasimovs ikgadējā ārvalstu militāro atašeju brīfingā.

Pēc viņa sacītā, Sīrijas teritorijā vairs nav ISIS kaujinieku kontrolētu rajonu.

Vakar tika atbrīvotas Salihijas, Hreitas, Katjas un Musalahas apdzīvotās vietas. Ģenerāļa Suhela un 5. brīvprātīgo korpusa spēki iznīcināja atlikušos kaujiniekus Deir ez Zoras provincē un sastapās ar valdības karaspēkiem, kuri virzījās no dienvidiem.

Krievijas Federācijas Padomes Aizsardzības komitejas priekšsēdētājs Viktors Bondarevs paziņoja, ka turpmāk kārtību Sīrijā uzturēs valdības karaspēki ar Krievijas GKS dalību, kuri uzturas bāzē Hmeimimā.

Pēc temata

Labāk par vēlu: Baltijas valstis nolēma karot ar "Islāma valsti"
ASV vadītā koalīcija ļāvusi ISIS kaujiniekiem evakuēties no Rakas
Mediji paziņoja par Sīrijas Rakas atbrīvošanu no ISIS
Irānas ĀM vadītājs pastāstīja par ASV nolūkiem Sīrijā

Galvenie temati