16:20 27 Septembris 2020
Tiešraide
  • USD1.1634
  • RUB90.4050
Pasaulē
Saņemt īso saiti
36

Iepriekš ASV vadītāja preses sekretāre Sāra Sandersa paziņoja, ka Trampa grafikā nav formālas, ieplānotas tikšanās ar Putinu.

RĪGA, 10. novembris — Sputnik. Krievijas un ASV prezidentu Vladimira Putina un Donalda Trampa tikšanās APEC samitā Vjetnamā joprojām tiek saskaņota, un precīzas informācijas nav, aģentūrai RIA Novosti paziņoja Krievijas prezidenta preses sekretārs Dmitrijs Peskovs.

"Turpinās saskaņošana. Pagaidām skaidrības nav," — teica Peskovs aģentūrai.

Iepriekš Bloomberg, atsaucoties uz Balto namu, informēja, ka Putina un Trampa formāla tikšanās APEC samitā Vjetnamā nenotiks, ņemot vērā grūtības ar ASV prezidenta darba grafiku.

Vai viņi satiksies, sasveicināsies? Protams, tas ir iespējams un ticams, taču ieplānotas formālas tikšanās grafikā nav, un mēs nedomājam, ka tā notiks," — skaidroja Trampa preses sekretāre Sāra Sandersa.

Par iespējamo tikšanos ar Putinu Tramps informēja aizvadītajā nedēļā. Viņš atzīmēja, ka Vašingtonai ir svarīgi apspriest ar Maskavu jautājumus, kas saistīti ar Ukrainu, Ziemeļkoreju un Sīriju.

Krievijas un ASV prezidentu pirmā tikšanās notika G20 samitā Hamburgā. Pēc tikšanās kļuva zināms, ka valstu vadītāji apsprieduši situāciju Ukrainā, Sīrijas problēmu, kiberdrošības jautājumus un divpusējo attiecību uzlabošanas iespējas. Ieplānoto 30 minūšu laikā saruna ilga vairāk nekā divas stundas. 

Pēc temata

Krievija un ASV vienojušās par pamieru Sīrijas dienvidrietumos
Merkelei tā bija grūta diena, taču Putins un Tramps spējuši atrast īsto toni
Tramps nav aizmirsis. Putins atgādināja
Tramps pastāstīja par neformālo tikšanos ar Putinu Hamburgā

Galvenie temati