04:49 15 Jūlijs 2020
Tiešraide
  • USD1.1375
  • RUB80.8370
Pasaulē
Saņemt īso saiti
36

Likumpārkāpējas motīvi vēl nav noskaidroti, rit izmeklēšana.

RĪGA, 24. oktobris — Sputnik. Nezināma sieviete atklājusi uguni armijas bāzes Stjuarta Forts teritorijā ASV, informē RIA Novosti, atsaucoties uz bāzes sniegto paziņojumu.

"Aptuveni pl. 14.30 atskanēja vairāki šāvieni. Stjuarta Forta kara policija aizturēja sievieti pēc apšaudes kara garnizonā. Apšaudes rezultātā neviens nav cietis," — norādīts armijas bāzes paziņojumā oficiālajā lapā Facebook.

Garnizona pārstāvji apgalvojuši, ka nekāds risks incidenta rezultātā sabiedrībai nedraud. Vietējais telekanāls informēja, ka apšaude notikusi autostāvvietā līdzās Stjuarta Fortam. Armijas bāzes pārstāvis Kevins Larsons pastāstīja, ka likumpārkāpējas motīvi vēl nav noskaidroti. Pēc viņa vārdiem, apšaude, domājams, "izcēlusies sadzīves konflikta dēļ" un par teroristisku aktu nav uzskatāma.

Vakar kļuva zināms, ka Krievijas Gvardes darbinieks Čečenijā atklājis uguni armijas daļas teritorijā. Šelkovskas staņicā vecākais leitnants kazarmās nošāvis četrus dienesta biedrus. Dežurējošā nodaļa atklāja atbildes uguni un likvidēja ļaundari, sākta dienesta pārbaude. Krievijas Gvarde ir militarizēta organizācija, kas izveidota uz Krievijas Iekšlietu ministras Iekšējo spēku bāzes. 

Pēc temata

Malmē notikusi apšaude, trīs cilvēki tika ievainoti
Apšaude Cīrihē netālu no dzelzceļa stacijas
Aculiecinieki nofilmējuši skolēna aizturēšanu, kurš atklāja uguni Maskavas apgabala skolā
Ņujorkas slimnīcā ārsts nošāva kolēģi un ievainoja sešus pacientus

Galvenie temati