09:29 20 Augusts 2018
Tiešraide
  • USD1.1391
  • RUB76.8166
Sociālie tīkli

Jaunais ukraiņu sociālais tīkls Woolik izrādījies joks

© Sputnik / Наталья Селиверстова
Pasaulē
Saņemt īso saiti
10

Sociālā tīkla autori savā Facebook lapā paziņoja, ka Woolik piemitīšot "grezna funkcionalitāte".

RĪGA, 12. septembris – Sputnik. Jaunais ukraiņu sociālais tīkls ar nosaukumu Woolik izrādījies tās izstrādātāju joks, vēsta RIA Novosti, atsaucoties uz ukraiņu aģentūru LIGA.net.

"Jaunā ukraiņu sociālā tīkla Woolik mājaslapa vairs nedarbojas. No adreses woolikdev@gmail.com, ar kuras starpniecību sociālais tīkls veica komunikāciju, LIGA.net žurnālistam atnāca vēstule, ka projektu "izdomāja izstrādātāju grupa kā joku par ukraiņiem un ukraiņu medijiem," — teikts aģentūras ziņojumā.

Tāpat aģentūra publicē citātus no vēstules, kuros ir aicinājums pārtraukt "Woolik virzīšanu" un ko parakstījuši "jokdaru grupa". Iepriekš pieejamā Woolik mājaslapa šobrīd nedarbojas.

Iepriekš Ukrainā tika aizliegta pieeja sociālajiem tīkliem "VKontakte" un "Odnoklassniki". Programmētāju komanda no Kanādas kompānijas StarupSoft, kas nodarbojas ar datorprogrammu izstrādāšanu, piedāvāja izveidot ukraiņu sociālo tīklu Ukrainians, reģistrācija tajā tika atvērta jūnija sākumā. Vēlāk kļuva zināms, ka Ukrainians pārtrauc darbu.

Pēc temata

Sociālie tīkli – labums vai ļaunums?
Ukrainā ierosināts bloķēt sociālos tīklus "Odnoklassniki" un "VKontakte"
Ukraiņiem aizliedza pieeju sociālajiem tīkliem VKontakte un Odnoklassniki
Visvairāk medijiem un sociālajiem tīkliem tic jauni cilvēki un latgalieši

Galvenie temati