11:15 28 Februāris 2020
Tiešraide
  • USD1.0964
  • RUB72.1052
Pasaulē
Saņemt īso saiti
95

Atbildot uz žurnālista jautājumu, Brižita Makrona pieminēja filozofa Platona koncepciju, kurā runa ir par "pusītēm", kurām lemts būt kopā.

RĪGA, 18. augusts – Sputnik. Francijas prezidenta Emanuela Makrona sieva Brižita savā pirmajā intervijā, ko publicējis žurnāls Elle, atzinās, ka viņai nepatīk pavadīt naktis bez vīra, vēsta RIA Novosti.

"Runā, ka jums (abiem) – jums (Brižitai) un jūsu vīram – ne īpaši patīk pavadīt naktis nošķirtībā vienam no otra. Tā ir taisnība?" – ar šādu jautājumu vērsās žurnāliste pie Francijas pirmās lēdijas.

Viņa apstiprināja, ka patiešām pārim nepatīkot nakšņot šķirtiem.

"Ne pārāk patīk! Mani nomierina, kad Emanuels ir man blakus. Neiedrošināšos runāt viņa vietā, taču domāju, ka ar viņu ir tāpat. Un tā bijis vienmēr," — pastāstīja Brižita.

Viņa atzina, ka "bijusi drausmīgi nemierīga" pirms satika savu vīru.

"Es vairs neesmu tāda – kopš brīža, kad iepazinos ar Emanuelu. Tas ir ļoti šarmanti, es to nevaru izskaidrot," — dalījās atmiņās prezidenta sieva.

Atbildot uz žurnālista jautājumu, Brižita Makrona pieminēja filozofa Platona koncepciju, kurā runa ir par "pusītēm", kurām lemts būt kopā.

"Mums, ar mūsu vecuma starpību tāda sakritība nebija acīmredzama, taču tā pastāv. Kad es lasu kaut ko par mūsu pāri, man rodas sajūta, ka es lasu stāstu par kādu citu. Jo mūsu stāsts taču ir tik ikdienišķs," — noslēgumā piebilda Makrona.

Emanuels Makrons un Brižita Tronjo aprecējās 2007.gadā. Prezidenta sieva ir par 24 gadiem vecāka, nekā viņš.

Pēc temata

Elizejas pils atbildējusi uz petīciju pret Makrona sievu
Kā Francijas sociālie tīkli reaģē uz oficiālo Makrona portretu
Makrons vēlas demonstrēt pārākumu pār Merkeli, uzskata politologs

Galvenie temati