03:57 25 Septembris 2020
Tiešraide
  • USD1.1645
  • RUB89.8713
Pasaulē
Saņemt īso saiti
28

Pirms ASV prezidenta Donalda Trampa tikšanās ar Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu Baltijas valstu vadītāji brīdināja viņu par draudiem no Krievijas puses.

RĪGA, 7. jūlijs — Sputnik. Triju jūru valstu līderi pastāstīja ASV prezidentam Donaldam Trampam par saviem uzskatiem Maskavas politikas jautājumā un "draudiem no Krievijas puses", paziņoja Polijas ārlietu ministrs Vitolds Vaščikovskis.

Ceturtdien beigusies ASV prezidenta Trampa vizīte Polijā. Vienlaikus Polijas galvaspilsētā notiek Triju jūru valstu vadītāju samits (Melnās, Baltijas un Adrijas jūru), kurā piedalījās arī Tramps.

Pēc Vaščikovska teiktā, Tramps "saņēmis informāciju vizītes laikā Varšavā".

"Mēs piedāvājām savus uzskatus par Krievijas politiku", — citē Vaščikovski ārlietu ministrijas preses dienests.

"Tikšanās laikā plašā sastāvā ar 12 triju jūru valstu vadītājiem viņš saņēmis informāciju no Baltijas un citu valstu pārstāvjiem. Tāpat viņš saņēmis informāciju, kādas briesmas gaidāmas no Krievijas puses," — paziņojis ministrs.

"Viņš saņēma lielu apjomu informācijas un faktus par Krieviju. Es uzskatu, ka viņš ir labi sagatavots, lai tiktos ar Putinu," — viņš teica.

Trampa pirmā tikšanās ar Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu notiks Hamburgā G20 samitā.

"Tramp, ej mājās"

Par spīti visiem centieniem nodrošināt Trampam sirsnīgu uzņemšanu Polijā, ne viss noritēja gludi. Pirms viņa uzstāšanās ar runu Krasinsku laukumā Varšavā, vairāki desmiti cilvēku, kuru vidū bija kreiso partiju un kustību pārstāvji, uz Medova ielas izvērsa plakātus ar antiamerikāniskiem lozungiem un skandēja saukļus: "Tramp, ej mājās!"

 

Pēc temata

Politico: Donaldu Trampu gaida silta uzņemšana Polijā
Putins un Tramps tiksies pirmo reizi
CNN uzzināja, par ko Tramps runās ar Putinu tikšanās laikā Hamburgā
Mediji: Trampam ieteica mazāk runāt par Krieviju

Galvenie temati