10:47 27 Maijs 2018
Rīga+ 21°C
Tiešraide
  • USD1.1675
  • RUB72.4935
Ukrainas Bruņotie spēki. Foto no arhīva

Luganskā paziņoja, ka Ukrainas Bruņotie spēki apšauda savas teritorijas

© AFP 2018 / ANATOLII STEPANOV
Pasaulē
Saņemt īso saiti
15

"Ukrainas Bruņoto spēku specvienības turpina veikt apdzīvoto vietu apšaudi savā teritorijā ar mērķi vainot tajā Tautas Republikas, " paziņoja Andrejs Maročko.

RĪGA, 18.jūnijs — Sputnik. Ukrainas spēkvienības atklājušas uguni savai teritorijai, lai pēc tam apvainotu Luganskas Tautas Republikas (LTR) specvienības Minskas vienošanās pārkāpumos, paziņoja sestdien žurnālistiem oficiālais sevis pasludinātās Luganskas Tautas Republikas Tautas milicijas pārstāvis Andrejs Maročko, vēsta RIA Novosti.

"Ukrainas Bruņoto spēku specvienības turpina veikt apdzīvoto vietu apšaudi savā teritorijā ar mērķi vainot tajā Tautas Republikas, " paziņoja spīkeris.

Viņš skaidroja, ka Ukrainas medijos parādījusies informācija par to, ka LTR Tautas milicija apšaudījusi apdzīvoto vietu Sčastje pie Donbasa robežas. Maročko apgalvo, ka šī informācija neatbilst patiesībai. Spīkeris piebilda, ka 15.jūnijā Ukrainas Bruņotie spēki apšaudīja sevis kontrolētās Zolotoje daļu, kā rezultātā, pēc viņa vārdiem, bojājumus guva piecas dzīvojamās mājas un saimniecības celtnes.

"Vēl viens Ukrainas spēkvienību kontrolēto apdzīvoto vietu apšaudes iemesls ir iekšējās nesaskaņas un ietekmes jomu sadalīšana, kura visbiežāk beidzas traģiski, pirmām kārtām, to apdzīvoto vietu iedzīvotājiem, kur atrodas pretinieku specvienības, " precizēja Maročko.

Pēc viņa viedokļa, šie fakti kārtējo reizi apstiprina, ka Kijeva negrasās "veikt mierīgu dialogu situācijas noregulēšanā Donbasā".

Pēc temata

Luganskā paziņojuši, ka ukraiņu diversantus gatavo NATO instruktori
Doņecka informē: Ukraina gatavo uzbrukumu visā frontē Donbasā
NATO trūkst informācijas: kāpēc Porošenko vajadzīgs referendums par dalību aliansē

Galvenie temati