06:25 23 Februāris 2019
Tiešraide
  • USD1.1325
  • RUB74.1694
Krimas ainava

Jūlija Samoilova Eirovīzijas vietā dosies uz Krimu

© Sputnik / Владимир Сергеев
Pasaulē
Saņemt īso saiti
43

Dziedātāja Jūlija Samoilova, kurai vajadzēja pārstāvēt Krieviju "Eirovīzijā 2017" Kijevā, uzstāsies Sevastopolē Uzvaras dienas svinībās 9. maijā.

RĪGA, 26. aprīlis — Sputnik. Jūlija Samoilova pēc aizlieguma ierasties Ukrainā, lai piedalītos Eirovīzijā, pieņēmusi lēmumu uzstāties ar koncertu Krimā.

Sevastopoles vadība apstiprināja, ka 9. maijā — Uzvaras dienā, kā arī Eirovīzijas pirmā pusfināla dienā dziedātāja uzstāsies Krimā.

"Kā bija plānots, šai izpildītājai bija jāpārstāv Krievija Eirovīzijā. Tās vietā viņa uzstāsies pie mums. Iepriekšēja vienošanās jau panākta. Ceram, ka viņai viss izdosies un Jūlija pārvarēs visus šķēršļus, kas stāv viņas priekšā," — portālam ForPost pastāstīja Larisa Dudkina, Sevastopoles Galvenās kultūras pārvaldes vadītāja.

"Eirovīzijas 2017" pusfināli notiks Kijevā 9. un 11. maijā, bet fināls ieplānots 13. maijā. Krievija ir atteikusies piedalīties konkursā un translēt to valsts teritorijā, jo Ukrainas Drošības dienests liedzis Samoilovai iespēju piedalīties konkursā.

Iepriekš veiktā Krievijas sabiedriskā viedokļa pētījumu centra (VCIOM) veiktās aptaujas rezultāti liecināja, ka 75% Krievijas iedzīvotāju atbalstījuši Pirmā kanāla lēmumu nepārraidīt starptautisko muzikālo konkursu.

Pēc temata

Viedoklis: Krievija izcīnījusi uzvaru pār "Eirovīziju" Kijevā
Kijeva piedāvā Krievijai aizstāt "Eirovīzijas" konkursa dalībnieci
Kijeva atteikusies pieļaut Samoilovas uzstāšanos
Jūlijas Samoilovas priekšnesumu "Eirovīzijai" noskatījušies miljons cilvēku

Galvenie temati