01:05 02 Oktobris 2020
Tiešraide
  • USD1.1752
  • RUB90.6050
Pasaulē
Saņemt īso saiti
74

Stokholmas policija bija spiesta atklāt brīdinājuma apšaudi, kad pūlis sāka apmētāt kārtības sargus ar akmeņiem.

RĪGA, 21. februāris – Sputnik. Vakar Stokholmas mikrorajonā Rinkebijā izcēlās nekārtības, kuru dalībnieki aizdedzināja automašīnas un aplaupīja veikalus. Šajā mikrorajonā lielāko daļu iedzīvotāju veido imigranti.

Nekārtības Zviedrijas galvaspilsētā sākās vakar vakarā, ziņo RIA Novosti. Policija informē, ka kaitējuma mērogs un nekārtību dalībnieku skaits vēl nav precizēts. Zināms, ka ļaundariem izdevies aizdedzināt 7-8 automašīnas un aplaupīt vairākus veikalus. Policijas pārstāvis Larss Bestrēms informējis, ka grautiņos piedalījušies ne vairāk kā 50 cilvēki. Viņš paskaidroja, ka vieni no huligāniem bēguši, citi pievienojušies akcijai, tāpēc ir grūti precizēt grautiņa dalībnieku skaitu.

Policija informēja, ka brīdī, kad kārtības sargi mēģinājuši aizturēt meklēšanā izsludinātu personu, pūlis viņus apmētājis ar akmeņiem.

"Līdz ar to patruļa… bija spiesta izdarīt brīdinājuma šāvienu. Vienam no policistiem akmens trāpījis rokā. Traumas pakāpe pašlaik vēl nav precizēta," – teikts tiesībsargu paziņojumā.

Policijai izdevies pārtraukt grautiņus pēc pusnakts. Sākotnējie dati liecina, ka uzbrukumā cietuši divi cilvēki. Viens no viņiem ir aplaupītā veikala īpašnieks, ko piekāvuši grautiņa dalībnieki.

Iepriekš vēstīts, ka decembrī grupa nezināmu personu sākusi apšaudi kafejnīcā šajā pašā mikrorajonā. Policija informēja, ka nezināmas personas maskās iebrukušas kafejnīcā un nošāvušas divus 20 gadus vecus brāļus, vēl viens cilvēks guvis ievainojumu. Notikuma vietā sapulcējušies cilvēki, un pūlis apmētājis ar akmeņiem policijas darbiniekus.

Pēc temata

Barselonā demonstranti pieprasa uzņemt vairāk bēgļu
Iedzīvotājiem šķiet, ka Latviju nākamgad apdraudēs ekonomiskā lejupslīde, demogrāfiskās problēmas un bēgļi
EP deputāte: laiks aizsargāt Eiropas sievietes no nelegālajiem migrantiem
Amerikāņi protestē pret liegumu migrantiem iebraukt valstī

Galvenie temati