00:47 29 Septembris 2020
Tiešraide
  • USD1.1670
  • RUB91.8152
Pasaulē
Saņemt īso saiti
43

The Wall Street Journal vēsta, ka vairākas mašīnas guvušas bojājumus pa ceļam no ostas Vācijā uz Poliju.

RĪGA, 25. janvāris — Sputnik. ASV armija saskārusies ar "negaidītām grūtībām", pārvietojot bruņutehniku no Vācijas un Poliju, vēsta RIA Novosti, atsaucoties uz avīzi The Wall Street Journal.

Avīzes informācijas avoti vēsta, ka vairākas automašīnas guvušas bojājumus ceļā no Bremerhafenas ostas uz Poliju: tās pa ceļam sastapušās ar tiltiem, kas izrādījušies zemāki nekā karavīri rēķinājuši. Piecas bruņumašīnas palikušas Vācijā. Armijas vadība vēl joprojām nav atradusi iespējas tās droši pārvietot līdz dislokācijas vietai.

Pie tam vairāki amerikāņu tanki Eiropā ieradušies ar izlādētiem akumulatoriem, informēja ASV bruņoto spēku Eiropā komandieris ģenerālleitnants Bens Hodžess. Viņš atzina, ka Vašingtonas rīcībā nav pietiekamas informācijas par infrastruktūru NATO valstīs, kas agrāk veidoja Padomju Savienības bloku, un norādīja, ka nepieciešams "atjaunot atbalsta punktus" Eiropas austrumos.

ASV pārvieto uz Austrumeiropu 87 tankus М1 Abrams, 144 kājnieku bruņumašīnas M2 Bradley, 18 pašgājējas haubices M109 Paladin un četrus tūkstošus karavīru operācijas Atlantic Resolve atbalstam. Manevru mērķis ir potenciālā Krievijas "savaldīšana".

© Ruptly .
Amerikāņu kara tehnikas izkraušana Bremerhafenas ostā Vācijā

Pēc temata

Tanku tetris: Latvijā ierodas ASV armijas smagās bruņutehnikas rota
Krievija uzskata par apdraudējumu amerikāņu tanku dislokāciju Polijā
Mediji informē, kāpēc NATO un Krievijas karš būs haotisks un baismīgs

Galvenie temati