09:04 23 Oktobris 2020
Tiešraide
  • USD1.1821
  • RUB90.8256
Pasaulē
Saņemt īso saiti
22

ANO Starptautiskās migrācijas organizācijas preses sekretārs Romā Flavio di Džakomo informēja, ka ir izglābti četri migranti.

RĪGA, 15. janvāris – Sputnik. Vidusjūrā pie Lībijas sestdien nogrima kuģis ar apmēram 110 migrantiem, no kuriem tikai četri izglābti pēc stundām ilgas meklēšanas, vēsta LETA, atsaucoties uz palīdzības organizāciju sniegto informāciju.

Ir atrasti astoņi līķi, taču meklējumus 50 kilometru attālumā no Lībijas piekrastes apgrūtina slikti laikapstākļi, vēstīja Itālijas ziņu aģentūra ANSA.

ANO Starptautiskās migrācijas organizācijas (IOM) preses sekretārs Romā Flavio di Džakomo sacīja, ka ir izglābti četri migranti, bet sīkākas detaļas būs pieejamas pēc viņu nogādāšanas krastā.

Itālijā pērn pa Vidusjūru nokļuva 181 000 migrantu, informē ES pierobežu aģentūras Frontex rīcībā esošie statistikas dati. Tas ir jauns gada rekords. Lielākā daļa migrantu bija no Rietumāfrikas valstīm, sevišķi no Nigērijas, kā arī Eritrejas, Gvinejas, Kotdivuāras un Gambijas pilsoņi. Bojāgājušo un pazudušo migrantu skaits 2016. gadā pārsniedza 5 tūkstošus cilvēku.

Pēc temata

Vācijā piedāvā sūtīt bēgļus uz Āfriku
Iedzīvotājiem šķiet, ka Latviju nākamgad apdraudēs ekonomiskā lejupslīde, demogrāfiskās problēmas un bēgļi
Nosvērti un laimīgi: kāpēc bēgļi bēg tālāk
Erdogans draud atvērt robežas bēgļiem

Galvenie temati