01:23 21 Aprīlis 2021
Tiešraide
  • USD1.2051
  • RUB92.2786
Pasaulē
Saņemt īso saiti
111

Pēc vēlēšanām Džordžs Soross gaidījis krasu kritumu tirgos, un faktiskā augšupeja negatīvi iespaidojusi investora fonda kapitalizāciju.

RĪGA, 13. janvāris — Sputnik. Amerikāņu miljardieris Džordžs Soross zaudējis aptuveni miljardu dolāru pēc Republikāņu partijas kandidāta Donalda Trampa uzvaras vēlēšanās, ziņo RIA Novosti, atsaucoties uz avīzē Wall Street Journal publicēto informāciju.

Džordžs Soross. Foto no arhīva
© Sputnik / Сергей Гунеев
Izdevums vēsta, ka nākamajā rītā pēc vēlēšanām amerikāņu fondu indeksu nākotnes darījumu kotējums strauji krities, ņemot vērā informāciju par Trampa izvirzīšanos priekšgalā, kas atbilda daudzu investoru gaidām. Taču dienas gaitā situācija mainījās — akcijas sāka augt, to pieaugums saglabājās vairākas dienas un vidēji sasniedza aptuveni 10%.

Avīze raksta, ka pēc vēlēšanām Džordžs Soross gaidījis krasu kritumu tirgos, un faktiskā augšupeja negatīvi iespaidojusi investora fonda kapitalizāciju. Novembrī Soross ļoti piesardzīgi prognozēja tirgus svārstības, taču pēc Trampa uzvaras viņš sāka "spēlēt" uz kritumu. WSJ informācijas avoti vēsta, ka tā bijusi kļūda, jo tirgus turpināja pieaugt, kā rezultātā Soross cietis zaudējumus.

Pēc temata

Soross: izstāšanās no ES var provocēt Lielbritānijā "melno piektdienu"
ASV draud Eiropas Savienībai ar jaunu "gaļas karu"
Tramps kritizē Ķīnu par manipulācijām ar valūtu
Tagi:
ASV, Soross

Galvenie temati