01:56 21 Februāris 2020
Tiešraide
  • USD1.0790
  • RUB68.8060
Pasaulē
Saņemt īso saiti
16

Krievijas Bruņoto spēku grupējums Sīrijā samazinās. Pirmie Tuvo Austrumu valsti pametīs aviobāzes kuģis "Admirālis Kuzņecovs", kreiseris "Pēteris Lielais" un atbalsta kuģi, paziņoja BS Ģenerālštāba priekšnieks Valērijs Gerasimovs.

RĪGA, 7. janvāris — Sputnik. Aviācijas bāzes kuģu grupas uzdevumi Sīrijā ir izpildīti, piektdien žurnālistiem paziņoja Krievijas karaspēka grupējuma Sīrijā komandieris ģenerālpulkvedis Andrejs Kartapolovs, vēsta RIA Novosti.

"Aviācijas bāzes kuģu grupas kaujas dežūrai nospraustie uzdevumi ir izpildīti," — viņš informēja.

Ģenerālpulkvedis atzīmēja, ka aviācijas bāzes kuģu grupa ir pilnībā apgādāta ar materiālajiem līdzekļiem.

"Ziemeļu flotes aviācijas bāzes kuģu grupa ir gatava tālākajām darbībām," — uzsvēra Kartapolovs.

Militārpersona paziņoja, ka, atrodoties pie Sīrijas krastiem, tika izveidota cieša sadarbība ar Krievijas GKS aviācijas grupu un krasta raķešu kompleksiem "Bastion".

"Līdz ar Krievijas karaspēka grupējuma Krievijā spēkiem un pretgaisa aizsardzības līdzekļiem uz mūsdienīgo kompleksu S-300 un S-400 bāzes izveidota vienota pretgaisa aizsardzības sistēma, kas droši nosedz objektus gan uz sauszemes, gan jūrā," — apliecināja komandieris.

Kartapolovs piebilda, ka izskatīti visa veida aizsardzības jautājumi, dažādu armijas vienību mijiedarbība un vispusēja apgāde ar aviācijas grupas starpniecību, kā arī no aviācijas grupas kreisera un krasta aerodroma puses.

Pēc temata

Eksperti par Krievijas aviobāzi Sīrijā: šis karš vilksies ilgi
Alepo iedzīvotāji dziedāja un dejoja ielās pēc galvaspilsētas atbrīvošanas
Ģenerālis Ivašovs: ASV met izaicinājumu visai cilvēcei
Tagi:
pretgaisa aizsardzība, Sīrija

Galvenie temati