22:22 03 Jūlijs 2020
Tiešraide
  • USD1.1224
  • RUB80.2153
Pasaulē
Saņemt īso saiti
31

Ukrainas Drošības dienesta vadītājs uzskata, ka Lepēnas izteikumi par Krimu nevar palikt bez attiecīgas atbildes.

RĪGA, 4. janvāris —Sputnik. Ukrainas drošības dienests (UDD) nosūtījis vēstuli Ārlietu ministrijai, pieprasot aizliegt iebraukšanu valstī Francijas prezidenta amata kandidātei, partijas "Nacionālā fronte" līderei Marinai Lepēnai, ziņo RIA Novosti, atsaucoties uz UDD vadītāja administrācijas priekšnieka Aleksandra Tkačuka vārdiem.

Iepriekš otrdien Lepēna intervijā televīzijas kanālam BFMTV paziņoja, ka neuzskata, ka Krimas atkalapvienošanos Krievijai būtu nelikumīga. UDD neizslēdz, ka viņai var aizliegt iebraukt Ukrainā.

Nacionālās frontes līdere Marina Lepēna
© Sputnik / Кристина Афанасьева

"Trešajā janvārī UDD nosūtīja vēstuli ĀM. Es domāju, ka, iespējams, jau šodien būs pozitīva atbilde un mūsu iniciatīva par to, ka Lepēnas kundzei jāaizliedz iebraukt mūsu valsts teritorijā, tiks atbalstīta," — Tkačuka teikto citē televīzijas kanāla "112 Ukraina" vietne.

Pēc viņa teiktā, Lepēnas izteikums par Krimu nevar palikt bez attiecīgas atbildes, tomēr politiķe nav Francijas Republikas oficiālās varas pārstāve. "Tas diemžēl nav pirmais gadījums, kad ārvalstu politiķi atļaujas noteiktas darbības vai izteikumus, kas, pēc mūsu domām, ir pretrunā mūsu valsts interesēm," — piebilda Tkačuks.

Pēc temata

Porošenko nosauca Trampa vārdus par Krimu par "priekšvēlēšanu retoriku"
Sīrija atzinusi Krimu par Krievijas teritoriju
Lepēna apsteidz Fijonu pēc popularitātes franču vidū
Marina Lepēna sola referendumu par Francijas izstāšanos no ES

Galvenie temati