17:09 13 Augusts 2020
Tiešraide
  • USD1.1771
  • RUB86.3013
Pasaulē
Saņemt īso saiti
87

Krievu PGA sistēmas var notriekt jebkādus neidentificētus objektus, kas parādīsies Krievijas militāro bāzu gaisa telpā Hmeimā un Tartusā.

RĪGA, 7. oktobris — Sputnik. Krievijas Aizsardzības ministrijas oficiālais pārstāvis ģenerālmajors Igors Konašenkovs paziņojis, ka Krievijas sistēmu S-300 un S-400 darbības rādiuss, var kļūt par pārsteigumu neidentificētiem objektiem, kas varētu parādīties Krievijas militāro bāzu gaisa telpā Hmeimā un Tartusā, vēsta RIA Novosti.

"Atgādināšu Amerikas "stratēģiem", ka Krievijas kara bāzu gaisa aizsegs <…> tiek veikts ar zenīta rakešu sistēmu S —400 un S —300 palīdzību, to darbības rādiuss var kļūt par pārsteigumu jebkuram neidentificētam objektam," — sacīja ģenerālmajors.

Turklāt Konašenkovs uzsvēra, ka Krievijas PGA sistēmām "diez vai būs laiks pa "tiešo līniju" noskaidrot precīzu rakešu lidojuma programmu un tās nesēju piederību".

Iepriekš medijos izskanējusi informācija, ka amerikāņu militāristi izstrādā variantus uzbrukumam Sīrijas valdības armijas objektiem, kas var kļūt par reālas darbības uzsākšanu pret Sīrijas prezidentu Bašaru al Asadu.

Vēlāk Aizsardzības ministrija paziņoja par baterijas ZRK S-300 piegādi Sīrijā. Vienlaikus resorā uzsver, ka Krievijas PGA sistēmas pildīs tikai aizsargāšanas funkcijas.

Pēc temata

ASV pārmet Krievijai nopelnu piesavināšanos Sīrijā
ASV pastāvīgā pārstāve ANO nosauca Krievijas darbības Sīrijā par "barbarismu"
ASV rūpīgi izplānotā "netīšā uzbrukuma" Sīrijā negaidītās sekas Tuvajos Austrumos
ASV vērtē iespējas risināt konfliktu Sīrijā ar spēku

Galvenie temati